Новак
10 компјутери КРИ XP-E XPE /XP-G XPG / XT-E XTE 3535 LED Леќа 13mm white/black носителот 10degree/30degree/45degree/60degree

10 компјутери КРИ XP-E XPE /XP-G XPG / XT-E XTE 3535 LED Леќа 13mm white/black носителот 10degree/30degree/45degree/60degree

Достапност: Залиха
DEN 82.00
DEN 96.00

10 компјутери КРИ XP-E XPE /XP-G XPG / XT-E XTE 3535 LED Леќа 13mm white/black носителот 10degree/30degree/45degree/60degree
Параметри за LED ЛЕЌА :
Количина : 10pcs
Леќа Дијаметар : 11.7 mm Висина 6,65 мм
Носителот Дијаметар : 13mm Висина 7.35 mm
Се Емитуваат Боја : Бела
Агол на гледање : 10/20/30/25/45/60 степен
Материјал : Високо квалитетни пластични
Примена : Фокус светлина се Направи светлина изгледа многу посветла Одговара за Кри XPE/XPG/XTE Led диоди кои што се продаваат на Aliexpress
Пакет се вклучени : 10x 13 MM LED ЛЕЌА Рефлектор Collimator за КРИ XP-E/XP-G /XT-E Висока Моќност LED Светло

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
јасно, Песок површина, мушка
Wattage:
10degree, 30 degree, 45 degree, 60 degree
боја:
Бела Носителот, Црна Носителот
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Повод:
Автопат
LED Чип Бренд:
Кри
Просечен Живот (часот):
500000
сертификација:
RoHS,CCC
Зрак Агол(°):
45°
Обликот:
U-облик
Температура На Боја:
Моќ Толеранција:
1%
Број на LED Чип:
1 buc
Бренд Име:
JRED
LED Чип Модел:
3W Висока Моќност
Прозрачна Флукс:
До 249 Lumens
Напон:
3-3.7v
Должина:
7.2mm
База Тип:
присилува
Цел:
за КРИ XPE XPG 3535 SMD леќа

Подобро ви се допаѓа

Светлината ќе се направи за да се 110 V / 220 VAC без посебна потсетам, ако сакате тоа да се 12 V DC,ве молиме да с

Добредојдовте на нашата продавница !!Известување : Име : 3 W 5 W 7 W 9 W Двоен LED Боја Крушка Светилка ПлочаLed чи

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Ние ќе рефундирање на ВА

RAYWAY Par30 ЛЕР Par38 10w 20w RGB центарот на вниманието dimmable Чадор Светилка алуминиум & стакло водоотпорен Далечин

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира Ние признавање на наш

Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.Времето

За превозот : ние ќе ги остават на следење на број на вашата нарачка кога имаме испраќаат пакетот ,можете

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!За Повратни ИнформацииНие о

Led PCB Лента 12 VDC Чиста Бела Led Цврсти ЛентаНаслов : Led Лента 6 W 58cm долго 30pcs на 5050 SMD3chip led извори на светлина 690

Напомена : Почитувани клиенти, ве молиме изберете жици режим на тела : A Двојнозаврши жици (Една страна, L,

Ние не ги замени предмети со истечен рок на гаранција.За Гаранција1.Директни алтернатива на обичните за

Ве молиме да се свесни дека за време на испорака може да биде подолго ако предмети да бидат проверени од

Производи detailes : Моќност : 2 W 4 W 6 W 8 W Напон : AC0 220 V Dimmable : Нема Грло : E27 Led Чип Модел : LED Филамент КОЧАН LED Чип Qu

Моќ : 14wДолжина : 900mmПрозрачна флукс : 1500lmLED type : SMD2835Температура на бојата : топло бела (27003200k) Природни бела

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви одговори н

Ниска потрошувачка на енергија, ниска генерирање на топлина и енергијаштедење.Со цел да се вклопи станд

Исто така можете да добиете на следење на информациите од официјалната вебстраница Ние ќе се обезбеди с

LED Цевка 2 FT 18 W V Облик 4 Feet 5 FT 6 FT 8 Feet T8 LED Интегрирани Цевка Кулер Вратата Двојно Страни SMD2835 LED Флуоресцент

Спецификации Сијалица База Сијалица Форма Тип светла Боја , Wattage (W) Wattage Опсег (W) 1030 LED Тип SMD 2835 LED Кол 72 Леќ

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 2735 V,

Scroll