Новак
Eudora Бременоста Топката Обетки Хармонија Bola Earring Месинг Метал Ангел Повикувачот 12mm Bola Locket Кафез Жените Dangle Earring Накит

Eudora Бременоста Топката Обетки Хармонија Bola Earring Месинг Метал Ангел Повикувачот 12mm Bola Locket Кафез Жените Dangle Earring

Достапност: Залиха
DEN 1199.52

На pendant има благотворно свири мелодијата дека ќе се смират бебе по раѓање.
Eudora Бременоста Топката Обетки Хармонија Bola Earring Месинг Метал Ангел Повикувачот 12mm Bola Locket Кафез Жените Dangle Earring Накит!
Состојба : 100% Нов хармонија Bola Earring Бременоста Топката Earring
Кафез Големина : 12mm
Материјал : Сребрен electroplated на бела бакар
Количина : 5 Pair Обетки( без Внатрешниот топка )
Ве молиме кликнете тука за да се КУПИ 12mm топката одговара за earring
Зошто да изберат нас? Нашата еко-пријателски, вети никел и олово слободни, ние гарантираме тоа го направи со висок квалитет,Тоа е безбедноста за бремени жени!
Она што е Свири топка? (или Бременост bola)
Со потекло од Мексико Свири топката е музички свири прво се носи од страна на бремените жени и од недалечното минато на многу генерации на Мексиканската мајките да се имаат заклетва од страна на благотворно и смирувачки ефект дека Свири топката на своите неродени бебиња за време на бременоста и по породувањето. Во дена подоцна, бебе ќе се чувствува смирени и среќен кога го слушнеме тоа. Мајката да се биде можат да носат Свири топка (Бременост Bola) од околу 20 недели во нејзината бременост, или од кога таа се чувствува нејзиниот прв flutters на движења од бебе.
Кога и како да ги користите Свири топка ?
Тоа дефинитивно повеќе од ѓердан. Ќе се чувствувате бебе трепет во стомакот. На Bola Музички Бременоста Pendant е повеќе од само еден ѓердан, тоа им помага да се поврзе мајка и бебе и да го задржи бебето утеши од 20 недели пред раѓањето до и после раѓањето. Изберете од осум опции : меморија, зелена и сребрена обвивка, розова и сребрена обвивка, црвена и сребрена обвивка, сребро и сребро обвивка, сина и сребрена обвивка, жолта и сребрена обвивка, сребро срцето pendant. На истиот начин на кој играње релаксирачката музика на вашето неродено бебе може да sooth и да ги смири, Мексиканската Bola е, исто така, рече дека за да им помогне во текот на болничкиот како бебето може да виолина со тоа вист мајката носи како ѓердан и благотворно chimes имаат ист фантастичен ефект.

Параметрите на стоката

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
Eudora
Број На Модел На:
Хармонија Earring Хармонија Bola Earring Бременоста Топката Обетки
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
сребро позлатен на бакар
Тема:
Бебе,бремени жени
is_customized:
Yes
Earring Кафез Големина :
12mm
Услови:
100% сосема нов Хармонија Bola Earring Бременоста Топката Обетки
Име на производ:
Хармонија Bola Earring Бременоста Топката Обетки

Подобро ви се допаѓа

Производ Стил : БАКНИ МЕ Бренд Жените Етничка Стил Сина Јаже Tassel Големи Обетки 2017 Легура Гроздобер Капка

Долга Коса Chihuahua обетки е рачно изработени обетки,тоа се прави на цинк легура.Оваа деликатна мода накит

Материјал : 925 Sterling SilverПакување : Фланелен боксери накит кесиТежина : 7.5 g Здраво! Добредојдовте на нашата

Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит,

Боја : како на сликата Материјал : Метални легури Позлата : Позлатен platinum & розово злато позлатен Кристал

Гроздобер Месечината Капка Обетки ААА Кубни Циркон AE326Предмет : Пад Обетки AE326Позлата : Бело ЗлатоМатери

100% Сосема Нов Стил : Двоен Круг Капка Обетки Главниот Камен Материјал : Кубни ЦиркониОблечен Повод : Свад

метал : слатководни бисероблик : монетабоја : pleasechosseголемина : 1010.5 mmthi е половина дупка бисери монистра ,ќ

Овој производ е направен од природен бисер во правИ Tahitian бисери изгледаат исто,Этот продукт натуральны

Yulaili се зголеми златна боја бакар обетки толку романтични чувства за вашиот љубовник во годишнинатаПро

Совети:Ако не можете да изберете бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус поради Вашата ц

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИновата колекци

Ние да се потрудиме да сервер нашите секој клиент најдобро што можеме Ако сте задоволни со предмети и на

Scroll