Новак
624ZZ ABEC-5 (100PCS) 4x13x5MM Жица Машина за Сечење Минијатурни Топката Лежишта 624ZZ EMQ Z3V3

624ZZ ABEC-5 (100PCS) 4x13x5MM Жица Машина за Сечење Минијатурни Топката Лежишта 624ZZ EMQ Z3V3

Достапност: Залиха
DEN 2159.52


Предмет : 624 ZZ ABEC-5 за машина за сечење жица
Тип : Длабоко ритам топката имајќи
Материјал : Хром Челик
Затворачи : 2 Штит, не може да се отстрани и ре-инсталира повторно
Димензии : 4mm x 13mm x5mm
ID (внатрешен дијаметар)/Понесе : 4mm
OD (надворешен дијаметар) : 13mm
Ширина/Висина/дебелина : 5mm
Количина : 100pcs

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
624ZZABEC-5
Површина Грубост:
Ра 0.05
Бренд Име:
FUSHI
Премази:
Хром Челик/GCr15
Структура:
Топката имајќи
Материјал:
Хром Челик/GCr15

Подобро ви се допаѓа

Опис : F715 МИЛИОНИ 7x15x5 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F715 МИЛИОНИКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квал

wyприклучокstartЖешка Стока$5.19$3$6.99$4.99wyприклучоккрајHK121712 12 X17 X12HK121715 12 X17 X15HK121812 12 X18 X12HK121915 12 X19 X15HK131912 12 X19 X12HK14

Опис : F38 M 3x8x3.5mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F38 MКоличина : 1 OpcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висок

Опис : F49 M 4x9x4 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F49 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи

Модел : 51109 Димензии : ID(внатрешен дијаметар) / Понесе=45mmOD (надворешен дијаметар)=65mmШирина / Висина=14mmКолич

големина Φ5 (+0.013 / +0.003)*Φ13(+0.03 / +0.01)*18±0.1 железо Бакар база прав металуршки делови Прашкаста Металургија ма

Она што е Топката Имајќи? Функцијата на Топката Лежишта Од мали и големи мотори со автомобил оски да еле

започнетекрајотwyприклучокstartПредмет : MR63 ZZ / MR83 ZZ / MR93 ZZТип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хр

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK7095 +2 AS7095Големина : 70x95x4mmКоличина : 2 компјутери

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK110145 +2 AS110145Големина : 110x145x4mmКоличина : 2 компјутери

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

SMR83 ZZ : 3x8x3SMR84 ZZ : 4x8x3SMR85 ZZ : 5x8x2.5SMR63 ZZ : 3x6x2.5SMR104 ZZ : 4x10x4SMR52 ZZ : 2x5x2.5SMR74 ZZ : 4x7x2.5

Опис : F612 M 6x12x4.5 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F612 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висо

Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Scroll