Новак
M25 X0.75 женски Навој да RMS (Кралската Микроскопија Општество) тема адаптер Одговараат За Nikon Leica цел да RMS

M25 X0.75 женски Навој да RMS (Кралската Микроскопија Општество) тема адаптер Одговараат За Nikon Leica цел да RMS

Достапност: Залиха
DEN 309.00
DEN 372.48


M25 X0.75 женски Навој да RMS (Кралската Микроскопија Општество) тема адаптер Одговараат За Nikon Leica цел да RMS
На сите-метал адаптер е дизајниран да се вклопуваат во објективот безбедно, но сепак се уште може да се отстрани лесно кога не е потребен.
Функција :
Материјал : алуминиум
M25 X0.75 Планината Микроскоп Цел Женски навој да RMS (Кралската Микроскопија Општество) машки Конец Адаптер
Одговараат за M25 X0.75 некои одговараат за Nikon и одговараат за Leica микроскоп нишка
Пакетот Вклучува :
1 Адаптер X

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
Одговараат за ФИРМИ-M25x0.75
Компатибилен Бренд:
NIKON
Бренд Име:
Pixco

Подобро ви се допаѓа

Превозот и Пакет : Ние ќе брод вашата превозот адреса Сите предмети ќе се испраќаат преку Кинески Пост и

M65 да M65 Планината Леќа Прилагодливи Фокус Helicoid Макро Цевка Адаптер 17mm да 31mmНа ситеметал адаптер е дизај

Ние брод на светот (очекувате некои земји и APO / FPO) Поблиску има ефект на зголемена вашиот предмет (правеј

77mm Макро Обратна Адаптер Прстен За CANON EOS EF камера телоВоведОвој објектив планината адаптер им овозможу

BGNING на камерата Леќи на Камерата Адаптер Прстен НПN1 за Олимп НП Објектив за Nik0n Nikon1 J5 J1 V1 J2 V2 J4 V3 S1 S2 Камера

Леќа Адаптер Одговараат За Олимп одговараат за ПЕНКАЛО Леќа за да одговараат за Sony E Планината NEX Камера

Sonovel Леќа Адаптер Одговараат За Minolta MD MC Објективот на Minolta МА & Sony Алфа Планината Адаптер(MDМА) Со Оптичко

Прилагодливи Макро за Бесконечност Леќа Адаптер Одговараат За M42 Објективот на Sony E Планината NEX КамераН

Леќи на камерата Планината Адаптер За Nik0n ПИ F Планината Објективот на Fuji Камера Тело Fujifilm XPro1 XPro1 X Pro 1 FX NIK

Карактеристики : За прикачување за Canon FD Планината за да Канон за EOS M EFM mirrorless камерата се Фокусира бескон

72mm Макро Обратна Адаптер Прстен За CANON EOS EF камера телоВоведОвој објектив планината адаптер им овозможу

Pixco 62mm Макро Леќа Обратна Адаптер Прстен За Микро Четири Третини КамераВовед : Карактеристики : 2 Направе

Фокус бесконечност Пакет се вклучени : 1 x леќа планината адаптерот (се сосема нови и некористени) 1 x Мини

Леќа Адаптер Одговараат За Minolta MD Објективот на Nikon КамераНа ситеметал адаптер е дизајниран да се вклопу

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи ста

На чекор до адаптер помош за вашиот објектив планината различен дијаметар на филтер Производи Вклучува

Прстенот има ТРИ начини на поставување : Режим 0 внесете леќа' максимална бленда Што треба да се користи

Pixco HBGFX Леќа Адаптер Одговараат за Hasselblad Објективот на Fujifilm GПланината GFX Mirrorless Дигитална Камера како што

Scroll