Новак
Врвен Квалитет На Креативност Дебели Мека Двете Еднострани Сомот Топла Дупчење Цвет Гроздобер Троседот Перница Дома Декор Декоративни Фрли Перници

Врвен Квалитет На Креативност Дебели Мека Двете Еднострани Сомот Топла Дупчење Цвет Гроздобер Троседот Перница Дома Декор Декоративни

Достапност: Залиха
DEN 401.00
DEN 729.60

3, Кога ќе ставите перница јадро во перница маска, перница јадро треба да биде укината и компримиран, а потоа се стави во перница поклопецот полека и внимателно. Ви благодариме за вашата поддршка за нашата продавница. Различни превозот компании имаат различни трошоци и различно време на испорака, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби. Патент Локација : Невидливи патент на долната страна на перница покрива. Она што можеме да го направиме е да се обидат да се опише информации во проектот листата.5"(50cm*50cm) или 15. Како да се специфични стапки, pls консултирајте се со вашата локална царинска испостава Ако удобен, ве молиме да се преземе иницијатива да ми каже соодветната апликација износ. Ако производот има проблем кога ќе се примени, ве Молиме испратете ни порака, наместо да ни даде какви било негативни или неутрални повратни информации или предложените спор, ние ќе се обидеме да ги решаваат проблемите брзо, ви Благодариме! Ако сте задоволни со производи и мојата услуга, ве молиме дај ми фалат. Прво, во повеќето земји, тоа не се вклучи секој дополнителен трошок на купувачот страна за слични мали или ниска цена предмети. Второ, во некои индивидуални случаи, купувачите може да треба да платите некои увозни даноци или царински давачки дури и кога нивната набавка е мал. Се надевам дека ќе разбирање! Тарифите : врз Основа на досегашното искуство, увоз даноци паѓа во две ситуации. Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави пет-ѕвезда повратни информации и позитивни повратни информации, што ќе биде голем поттик за нас. Услуги на клиентите : Вашето задоволство е една наша главна цел. Ве молиме погледнете го погоре боја
Компанијата Слики Превозот /време на Испорака : Ние ќе се испраќаат до вас, како е можно поскоро откако ќе заврши плаќање,Генерален испраќаат во рок од 7 дена (Освен во исклучителни околности ).

Параметрите на стоката

Големина:
30x50 Cushion cover, 50x50 Cushion cover, 60x60 Cushion cover, 45x45 Cushion cover, 40x60 Custom size
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Кадифени Ткаенини
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
СОН КУЌА
Стил:
Обична
Број На Модел На:
перница маска
Употреба:
Седиште
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Употреба:
Софа
Шема:
Декорација
Големина:
12''*19.5'', 17''*17'', 19.5''*19.5'', 23.5''*23.5''
Патент:
Невидливи
перница core:
не вклучуваат
Тежина:
130-320grams
Се чувствувам:
Мека
Дебелина:
Медиум
Количина:
1pcs
Димензии:
30cm*50cm, 45см*45см, 50cm*50cm, 60cm*60см
Тип:
Перница Покрие/Перница Покрие/Седиште Перница Маска
Применливи Луѓе:
Универзална

Подобро ви се допаѓа

За Големина И Боја : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков

Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум, пред да се нареди.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 37

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Перница Покрие Креативни Писмо книга е сон што ќе се одржи во својата рака Lgnite Мојата Љубов Глуварче Орк

За да ги заштитите вашите интереси ,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема д

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.Ако имате било какви прашања или ви се пот

7inch (43cmx43cm)·Облик : Плоштад·Затворање : Скриен патент·Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница поклопец (пе

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачи Ве молиме оставете позитивни пов

Wholesales Теал Сина Перница Покрие Апстракт Акварел Печатени Памук, Лен Перница Покрие Перница Случај Дома

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Декоративни перници англија стил сценографијата перница покрие половината pillowcase home office кафе материјал

Финалето, ние ќе го произведува после ваша потврда EMS Обично трае околу 1015 работни дена.Овие промени се к

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомес

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било

Напомена : 1 Кина пост воздух пошта Обично трае околу 1530 работни дена.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошт

ТИ си МОЈОТ СОНЦЕ Перница Покрие Памук, Лен Смајли Седишта Троседот Дома Декоративни Farmhouse Девојки Авто

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Scroll