Новак
20Pcs 5mm Украсни Копчиња Чиста BrRound Главата Копчето Chiass/Чисто Појас Завртка Занитвам cago Завртка Во Копче Studs Кожа Занает Алатка

20Pcs 5mm Украсни Копчиња Чиста BrRound Главата Копчето Chiass/Чисто Појас Завртка Занитвам cago Завртка Во Копче Studs Кожа

Достапност: Залиха
DEN 129.00
DEN 135.84

Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.(Парцели ќе се донесе до вашиот дом, но не може да го пратите по парцели пристигне во вашата земја) и Наредби износ повеќе од ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух mail со следење на број, можете да ги пратите на стоки.
Начин На Плаќање
Ние прифаќаме Alipay.
* Германија/Франција/Шпанија/Источна Европа : 18-25 работни дена(24-35 дена). Големина како слика.
Пакет Листата :
Завртка Копчиња
X 20pcs
Имајте на ум : НЕМА Мало Поле.
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави НИСКА НСД (ПОМАЛКУ од ПЕТ ЅВЕЗДИ) или Неутрален/Негативна Повратна информација. Само да не контактирате за решавање во секое време.Руски Клиенти ќе ја испрати со Посебни YW со следење на број.
Тип : Завртка Во Копче Studs.
Ние брод на alipay потврди адреса САМО.
Ако сте ја купиле повеќе објекти од мене, може да ми испратите една плата за сите предмети, наместо да плаќаат за нив поединечно.
Ако не се добие одговор во рок од 1-2 дена, ве молиме проверете ја вашата Моите Пораки во случај вашиот email провајдер има премногу-агресивен спам филтер за блокирање Aliexpress е-пораки. Ве молиме бидете сигурни со нас. Ние ќе се обидеме најдобро да се обезбеди најдобро решение ПОБРЗО. Ние ќе ви даде задоволувачки решение ПОБРЗО.
DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ обично трае 5-8 дена да пристигнат.
Карактеристики мазни рабови.
Превозот времето е само проценето и не се загарантирани.
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот.
Усвојување на парична казна изработка и тешки материјал, трајни производи за употреба.

Параметрите на стоката

Вози Стил:
Никој
Глава Стил:
Круг
Материјал:
Дувачкиот
Пакет:
Под 50Pcs
Бренд Име:
DRELD
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
завртка копчиња
DIY Материјали:
Металугрија
Големина:
5mm

Подобро ви се допаѓа

Име на производ DC Насочена Моторни Оценет Напон 12 V DC Излезна Брзина 30 RPM Вратило Пречник од 6mm / 0.24" Менув

Има позитивни и негативни tolerances се особено загрижени за оние кои се пука, ореви, рамни подлошки, задржув

Име на производ Ротари Switch Модел KCZ3*6 Материјал Метал, Пластика, Димензии(knob не се вклучени) 42 62mm x / 1.7" x 2.4

Име На Производ Течни Ниво На Контрола Плови Switch Модел Бр UQY70 AB Контакт Тип 1 NO + 1 NC Работен Напон AC напон 22

Опис : Suleve M3 NH6 М3 Најлон Завртка Хексадецимален Завртки Орев ќорсокак Асортиман е погодна за автомобилс

50pcs m6*10 а2 70, скопје 304 од не ' рѓосувачки челик хексадецимален countersunk flat кап завртки m6

Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали

Име на производ ќорсокак Хексагонална Spacer Тема Големина М2 Машки да се Женски Машки Конец Должина 3мм Го

Објект : Двоен Крајот StudsМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликПакување : Пластична КесаСтандард : GB / T 901Г

Предмет : М8 Транспарентен Завртки КОМПЈУТЕР Јасно Палецот Завртки Knurl Главата Дупчиња Поликарбонат Пла

20pcs м8*40 а2 70, скопје 304 од не ' рѓосувачки челик хексадецимален countersunk flat завртка м8

Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас не двоумете се : Trademanager ID : cn1510190179Skype : pennywanliВ

100pcs m3*6 печурки решетка главата прислушување завртки никел позлатен сребрена боја рамна глава

Scroll