Новак
Бебе туш корист роденден подарок и рекламирање материјали--Бебето на Блок (писмо A B C D)Сол црн Пипер Shakers 80sets/многу

Бебе туш корист роденден подарок и рекламирање материјали--Бебето на Блок (писмо A B C D)Сол црн Пипер Shakers 80sets/многу

Достапност: Залиха
DEN 3577.00
DEN 3888.00

Бебе туш корист роденден подарок и рекламирање материјалиБебето на Блок (писмо A B C D)Сол црн Пипер Shakers 80sets/многу
Материјал : Керамички
Краток Опис : 2 buc/set,1 сет во подарок кутија,со панделка.
1. Во собата на бебето-блок, керамички сол и црн пипер shakers изложен во пастелни писма, polka точки и пруги
2.Секој shaker мерки 1 1/4" плоштад
3.Подарок презентација вклучува исчистите екранот подарок кутија со зелено-бело-шарени база, бела-сатен лента и поклон, и координирана "За Вас" висат ознака
4.Подарок кутија мерки 3 1/2" h x 2 1/8" w x 2 1/8" d
Ако овој објект има различна боја или дизајн и ќе не остави порака кој сакате, ние ќе испорака по случаен избор.
PS : Увозни давачки, даноци и давачки кои се на купувачот одговорност и не се вклучени во точка цена . Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава пред купување за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат.
[Забелешка] : Пред цел, почитувани, pls љубезно ве молиме да проверите дали вашата адреса за е оддалечена област, ако Оддалечена Област , тоа треба да се додаде НАС$30 за далечински област испорака полнење, однапред ви благодариме!!!
фото :
ние исто така снабдување други елементи, како што се следниве :

Параметрите на стоката

Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Куќа се Движи,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Годишнина,Денот на Таткото,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста
Број На Модел На:
ww
is_customized:
Yes
Материјал:
Керамички
Шема:
Писмо
Број на Компјутери:
2 парчиња

Подобро ви се допаѓа

идеите се бескрајни!Јас ќе го додадете на вашите информации Но не може само да напишете на англиски јази

Сите јазични знаци се прифатливи Ве молиме да се осигурате текстот што ни остави е точно.За големината К

Бела tealight е вклучена Ве молиме ни email пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации

Име : Seashell Сапун Услуги рачно изработени сапунБоја : БелаТежина : 45g / еезГолемина на : 9 * 5.5 * 3.5 cmПакување :

имеПриродни Кварцен Кристал Сечење полирање на ПирамидаМатеријалКРИСТАЛНОТежина9298gДолжина4852mmШирина4

Pls NOTEING ова е висока од Нерѓосувачки Челик и се добри за Свадба или на Партијата Услуги По купувањето pls и

рефил : 0.38 mm / црно мастилодимензии : должина18.5 cmстил : цветприлагодлива : / деца роденден подароци / суве

Децата пролет отскокнување на топката бебе туш услуги 1от роденден на сувенири крштевањето подарокмате

Категорија : Сол & Пипер ShakerТеми : Градина ТемаМатеријал : КерамичкиБоја : Бела,СинаГолемина На Подарок К

материјал : пластични школка +неутрален мастилорефил : 0.5 мм црно мастилодимензии : должина17.5 cmстил : мач

Бесплатен превозот Фабрика директно продажба 150 PCS / МНОГУ свадба корист Смола Едрилица место за држачот

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(15pcs / Многу)+Гроздобер Скелет Копче Шише Настроената Свадба Фаворизира&Булчински Туш

свадба партија корист декорацијаAntiqued Птица Место за Држачот на љубовта птица име на место за држачот на

свадба декорација и Материјали Бубамара на име на Место за Држачот партија се залага за 200pcs / многупарт

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : http : / / www.aliexpress.com / store / 1964668 Можеби ќе најдете нешто што

), тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација...

7cm Јапонија Агол Биологија Sumikko Агол на Животните Цртан филм Кадифен Кукла Keychain Pendant Торба Ранец УкрасиГ

Категорија : Сол & Пипер ShakerТеми : Градина ТематскитеМатеријал : КерамичкиБоја : ЖолтаГолемина На Подаро

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(15pcs / Многу)+СреброЗаврши Сребро Шише Настроената Сребрена Свадба Фаворизира&Партиј

Карактеристики и факти : •Дворци слон е handsomely детални и направена од смола со античкислонова коска завр

Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор.Важно е да се прогласи за вашиот пакет како "Производ

Scroll