Новак
beibehang Сопствени 3D Позадина 3D Мермер Стерео Накит Зголеми Куќа и Среќа Позадина Ѕид Декоративни Сликарство

beibehang Сопствени 3D Позадина 3D Мермер Стерео Накит Зголеми Куќа и Среќа Позадина Ѕид Декоративни Сликарство

Достапност: Залиха
DEN 947.00
DEN 1632.00

Други Политики : · Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.76m2 заокружување . Не постер. Mural позадина.

Параметрите на стоката

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
луо:
16590447

Подобро ви се допаѓа

Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare мет

842 нозе Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2, Бидејќи многу мали димензии, 1 метар квадрат

Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да

За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема даоставете информации

99 / метар квадратенБесплатен превозот обичај модерна 3 D фреско ѕвезденото небо на дневната соба во ЖИВО

Ние обично го помине Кина Пост Авиокомпанија Повелбата Слободни (ако треба, ние исто така може да испрат

Материјал : пвцМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни ме

02539 м)Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен да нарачате 1 метар квадратен, Бидејќи тоа е многу мали д

3 Контактирајте со нас преку email или нашиот трговија менаџер, пред да замине никакви негативни или неутр

5 cm(H) (4'3"×2'3")Количина : 2=200cm(W) x 100cm(H) (6'5"×3'3")Количина : 3=208cm(W)×146cm(H) (6'8"×4'8")Количина : 4=200cm(W)×200cm(H) (6'5"×6'5")Количи

00 / метар квадратен метар квадратен Ви треба за да купите 7 метри квадратни (7 парчиња).9=7 метри квадратни.

Тоа точки : 1 ѕидот mural сте го добиле, не една целина лист! Тоа е повеќе делови на уметнички дела, можете да

Прилагодено за анимација во позадината, Подводниот Свет seagull Светилник за детска соба дневна соба и спа

76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед к

Ние ќе се обидеме нашите bset да се избегне било кој квалитет на проблемот Обично ние испрати пакет преку

Текстура Крокодили фото позадина,дневна соба тв троседот ѕидот во спалната соба ресторан, бар 3d ѕид мур

Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда 3, Контактирајте со нас преку em

Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина ве молиме да ни каже...

3 квадратен метар =3pcs Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел.4 eters висина,Брои до грешки,

Ние продаваме страна метри квадратни, а не од страна на ролни.Доколку купите повеќе од 7 метри квадратни,

· Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 45stars Ширина и висина.Купувачот мора да ги про

Купувачите мора да се прочита : фото позадина цена : $ / метар квадратен исчисти лепак overflow.Неплетени поз

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За Царинска Тарифа Ние не презема никаква царина Ве молиме љубезно ве мо

Scroll