Новак
7/8 22mm Црвено Handlebar се Справи со Цевки Масти Лента За Хонда Нечистотија Јама Велосипед Мотокрос Мотоцикл CR250R CRF150R CRF250R CRF250X CRF450R

7/8 22mm Црвено Handlebar се Справи со Цевки Масти Лента За Хонда Нечистотија Јама Велосипед Мотокрос Мотоцикл CR250R CRF150R

Достапност: Залиха
DEN 1169.00
DEN 1343.52


Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.

Параметрите на стоката

боја:
портокалова, црвена, сина, зелена, златна, сребрена, црна, титаниум
Бренд Име:
CAKEN
Motobike Направи:
Универзална

Подобро ви се допаѓа

Опис : Употребата на T6061 алуминиумлегура на магнезиум со доволно сила и добра отпорност на корозијаДемо

Scroll