Новак
Водоотпорен 10X42 Monoculars Преносни Анти-корозија Телескоп За Пешачење Отворено Спорт

Водоотпорен 10X42 Monoculars Преносни Анти-корозија Телескоп За Пешачење Отворено Спорт

Достапност: Залиха
DEN 1048.00
DEN 1103.52


На следење на информации на пакети кои се испраќаат од страна на Кина Пост ќе се 2-3 работни дена да го покаже, преку Сингапур Пост ќе трае 4-5 работни дена да го покаже нив.
Ние ќе брод вашата парцела што е можно поскоро по вашата исплата, но ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на трети лица-услуга.
Производи со батерии не се дозволени превозот преку Кина Пост, ние само можеме да брод нив преку Сингапур Пост.
Ние ќе етикета пакетот како ниска вредност за да се избегне дополнителен данок.
Доколку производите кои сте ги добиле доби никакви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши проблемот.
Модел : 10x42
Тежина : околу 280g
Висина : 152 mm
Цел леќа дијаметар : 42mm
Окулар дијаметар : 20 mm
Поле на гледање : 305ft/1000yards
Осветленост : 25
Коефициент : 22.
Понекогаш може да биде малку грешка за големина или боја помеѓу производот што сте го добиле и го покажа во слика, ако сте сериозни купувачот и очекуваме 100% точни, ве молиме размислете за тоа пред да го купат. Но, ако пратката не беше пристигна во рамките на вашиот очекува време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.36
Transmittance : 99%
Обложување : FMC, A+1 слој
Леќа на ниво : Висок transmittance висок контраст леќи
Вода доказ : Да
Фокусирајќи систем : Центар фокус тркала
Гума Armouring : Природни висококвалитетна гума
Додатоци : Кутија,Minocular,Insturstion, Јаже, Крпа, Торба. Ние ќе се потрудиме да ви помогне во донесувањето на царинење, но ако царинскиот праша, купувачите треба да биде одговорен за данок.
Ние можеме да брод на вашиот парцела во светот преку EMS, DHL, Кина Пост, Сингапур Пост, итн,.
Сите производи ќе бидат внимателно селектирани пред превозот.
Ако не сте задоволни со нашата производот и нашите услуги, ве молиме да потрае неколку секунди за да ни остави 5-ѕвезда позитивни повратни информации, тоа е многу важно за нас.

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
10x42
Тип:
Двоглед
Бренд Име:
МАК
Цел Леќа Дијаметар:
42 mm
H:
152 mm
Окулар Дијаметар:
20mm
поле на поглед:
305ft/1000yards
Осветленоста:
25
Коефициент:
22.36
transmittance:
Во 99%
Обложување:
FMC, A+1 слој
Леќа ниво:
Висок transmittance висок контраст леќи
Фокусирајќи систем:
Центар фокус тркала

Подобро ви се допаѓа

детали за производотSpecificatiesЗголемување Фактор x 2.5 визуелна употребаОптички Изгледот 3 елемент APO дизај

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.Вие се согласувате да ги сите горенаведен

детали за производот(Тешки) должност Losmandy ДВОЈНА монтажа 355mm( B209 x1 +B236 x 1+S7947 x 1 )B209 Losmandy стил универзална

8 (mm) Поле на гледање : 131m / 1000m Пакување листа : 1 x бинокуларна 1 x Пакување krabičkách1 x Portable торба 1 x Прирачник

Ние ќе брод вашата парцела што е можно поскоро по вашата исплата, но ние сме во состојба да ја контролира

Жешка Нов Телескоп ноќ визија Отворено Лов Оптика Поглед Двоглед со LCD и IR Светилка не вклучуваат Пушка

детали за производот S8145Инсталиран на различни ѕвезда мапата на софтвер за мобилни телефони, може да ви

производ детали Вклучуваат : QHY183 CX1 QHY5 LIIMX1 OAG offоската guider X1 Guider спирала се фокусира X1Answer : ___________________________ N

modname=ckeditor 2018 10 X50 Highdefinition Birdwatching Двоглед Телескоп Нови Monocular Астрономски Телескоп со Преносни Tripod Зголем

Спецификации : Предмет Бр : W30842 Зголемување : 8x Цел леќа дијаметар : 42mm Призмата Тип : Ba K4, Покрив Призмата

SHOPTOOL_POSITION_TOP_BEGIN SHOPTOOLL _ поврзани со Маркетинг & amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; GT;ТОП ПРОДАЖБА НА ПРОИЗВОДОТ

УНИВЕРЗАЛНА TRIPOD АДАПТЕР / ПЛАНИНАТА / ЗАСТАНЕ ЗА ДВОГЛЕД АСТРОНОМИЈА STARGAZING ПРОИЗВОДИ ИНФОРМАЦИИ Име :

Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош По

Безбедност на пакување на стоката, ако примите производ скршени или оштетени, ние ќе да се ослободи ја и

M42x0.75 машки навојВнатре дијаметар е 39mmДебелина само 3мм

На FuturШирок Агол Двоглед Призмата се извонреден за нивните иновативни структурен дизајн и multifunctionality По

Купувачот мора да одговорен за дополнителни увозни давачки,даноци, придонеси или други обичаи поврзани

ЗА ГАРАНЦИЈА1)квалитетот на нашите производи е загарантирана.Купувачот мора да одговорен за дополнител

25" филтриСпецификации : Бренд : Svbony Окуларот Серија : 68Степен Ултра Широк Окуларот Фокусна Должина : 6mm / 9mm

6 mm најновиот набљудување растојание : 3m Изглед боја : црна Нето Тежина : Околу 179g Пакет се Вклучуваат : 1 x 8

Производ Bief : Лесно прикачување видиме со клип за да Двоглед или Monocular да се земе слики и видео записи за

Руската Метал МИНИ Monocular Телескоп Телескопот Опсегот За забележување на т.н"12 X45 релевантни параметри : И

Компактен Monocular Телескоп Практични Можности За Спорт Подигаат Лов 8*21Карактеристики : Компактен, лесен и

Ве молиме овозможи до 10 работни дена за враќа да бидат обработени.2 mm 1000 m ПОЛЕ (ПОЛЕ НА ГЛЕДАЊЕ (1000 м) во) 114

modname=ckeditorЗголемување : 8 пати (фиксна пати) Ф1.1Леќа структура : покрив type (антистранична светлина 45 степен

Децата Ноќ Обемот 4 X30 Двоглед Професионален Фокус Ноќ Визија Телескоп Бинокуларна Пешачење Кампување С

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕ

ние ќе пишува "подарок или примерок" и соодветна вредност цена на фактурата да им помогне на купувачите

Scroll