Новак
10pcs SI4413A 4431A MOSFET СОП-8

10pcs SI4413A 4431A MOSFET СОП-8

Достапност: Залиха
DEN 359.04


SI4413 A 4431 A MOSFET СОП-8

Параметрите на стоката

Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Пакет:
СОП
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SI4413A
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
IVISENCHIP
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови

Подобро ви се допаѓа

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Вие мора да му кажете ни што дефе

Објектот ќе бидат тестирани пред брод, тоа ќе биде во добра состојба, ако има некои проблеми со објектот,

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

jpgФати 5 S видео во H264 формат : Raspivid о видео.Преземете Netcat.exe fps 1024 кеш 31За да ги видите новостите на OS XDownload M

Нашите Канцеларии и складиштаРок на услугитеИспоракаЗа плаќањеМожете да направи плаќање преку горена

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

(32 M Пасивни 10ppm Кристал) ISM мултибенд, не треба да се применуваат за фреквенција слободна употреба.Произв

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

Овој модул им припаѓа на автоматско чекор надолу за напојување, влезниот напон е под, над, еднаква на изл

Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин п

1 PCS / МНОГУ 5 V 8Канал Реле Модул Одбор за Arduino СЛИК AVR MCU DSP РАКА Електронски Најдобра цена 8 Канал Реле Модул

Лимит попусти10 PCS BESTEP T73 12 V Реле Сина JQC3 F12 VDCВ

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

Добредојдовте на нашиот магазинМожете директно плаќање!Организира испорака!Ние имаме многу компанија

DEN 969.60

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

ако Anda membutuhkan pengiriman dipercepat, silahkan hubungi ками Jika Anda membutuhkan pengiriman tercepat, ками juga bisa lakukan untuk Anda, misalnya : fedex, DHL, ems, biasany

Scroll