Новак
300pcs 12*40mm висок квалитет стакло плута затка кои сакаат шише стакло тест цевка Ампули Тегли Сад Мини Празни примерок шишенцето Тенџере

300pcs 12*40mm висок квалитет стакло плута затка кои сакаат шише стакло тест цевка Ампули Тегли Сад Мини Празни примерок шишенцето

Достапност: Залиха
DEN 2031.00
DEN 2138.40


300 500pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе
големина : 12*40*6mm
2.3 ML Добредојдовте на нашата продавница :

Параметрите на стоката

Стил:
12*40*6mm
Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Подобро ви се допаѓа

Услуги на клиентите : ве Молиме слободно да ми кажете што имате, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа Па ако

039 инч, 1 инч = 25 ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се доб

стакло шишенцето големина : 12*12mm300pc / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

Овие време на испорака се процени, за време на транспортот одложувања поради разни природни неповолни ф

Количина : 100 парчиња по торба големина : 14*19mm Добредојдовте на нашата продавница :

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) Големина : 20*30мм Количина : 20 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде м

стакло шишенцето големина : 20*15mm50 / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеАко ви треба дру

стакло шишенцето големина : 20mm50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте

Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и тогаш ние certaintly не сакате да го заврши цел ,да нашите клиен

За Превозот 1.100 компјутери 14 мм Завртка Устата 22x50 mm Стаклени Шишиња Со Црна Пластична Капа за DIY 10 ml Праз

добредојдовте во мојата продавницаГолемина на : Висина : 8 смШирина : 18 cmТежина : 810 1 g cm = 0.39 инчен 1 инч = 2.54

Обично тоа ќе се земе 1025 работни дена да пристигнат.И тогаш ние го стори истото за вас Предметите ќе бида

Тоа трае околу 1825 дена да брод за Името на Земјите.Јас ќе дадам се од себе да се направи сте задоволни Ист

стакло шишенцето големина : 25*15mm300pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовт

Shippment1 Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам ако не информира нас,и телефонски број е важно ко

стакло шишенцето големина : 25*15mm5pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовте

стакло шишенцето големина : 30*20mm5pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте

стакло шишенцето големина : 25*15mm50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовте

трговија на големо кралската превоз форма метален накит кутија trinket КутијаСпецификации : Димензии : 8*4.4*8

Scroll