Новак
Бесплатен превозот 10pcs/многу BZX384-B5V1 BZX384 B5V1 SOD-323 ДИОДИ ZENER 5.1 V 300MW

Бесплатен превозот 10pcs/многу BZX384-B5V1 BZX384 B5V1 SOD-323 ДИОДИ ZENER 5.1 V 300MW

Достапност: Залиха
DEN 599.04


BZX384-B5 V1 BZX384 B5 V1 SOD-323 ДИОДИ ZENER 5.1 V 300 MW
Напон - Zener (Околија) (Vz) 5.1 V Толеранција од ±2% Моќ - Max 300m W Отпорност (Max) (Zzt) 60 Ohm Тековната - Обратна Истекување @ Vr 2µA @ 2 V Напон - Напред (Vf) (Макс) @ Ако 1.1 V @ 100m A Температурата на работа -65°C ~ 150°C Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај SC-76, SOD-323 Снабдувач Уред Пакет SOD-323

Параметрите на стоката

Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Оригиналниот Дел Број
Бренд Име:
Достоен Електроника
Тип:
IC
Примена:
IC

Подобро ви се допаѓа

Мојот пакет се уште не пристигнале ?Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали за да се утврди

Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин п

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

71557 Заби M3 Се Водат 6 Вкупна Должина 83 Телескопски Антена / Телескопски Антена / Вратоврска Антена

Објектот ќе бидат тестирани пред брод, тоа ќе биде во добра состојба, ако има некои проблеми со објектот,

1 PCS / МНОГУ 5 V 8Канал Реле Модул Одбор за Arduino СЛИК AVR MCU DSP РАКА Електронски Најдобра цена 8 Канал Реле Модул

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетАлуслучај, прекрасна & убави и силни случај / куќиште за М

Добредојдовте на нашиот магазинМожете директно плаќање!Организира испорака!Ние имаме многу компанија

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

(32 M Пасивни 10ppm Кристал) ISM мултибенд, не треба да се применуваат за фреквенција слободна употреба.Произв

SI4413 A 4431 A MOSFET СОП8

Кога сите предмети што се понуди на се заврши, ни email и ние ќе ви испратиме во комбинација фактура.

Scroll