Новак
5pcs Luminus SBT-16 Црвена, зелена и сина 10 w висока моќност LED светилка мушка RGB фаза осветлување извор

5pcs Luminus SBT-16 Црвена, зелена и сина 10 w висока моќност LED светилка мушка RGB фаза осветлување извор

Достапност: Залиха
DEN 940.80


Параметри за ЛЕР : Количина : 5pcs Моќ : 10 W Име на Модел : Luminus SBT-16 LED Емитуваат Боја : Црвена, зелена и сина Дијаметар : 20 MM

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Црвена, Сина, Зелена
Wattage:
with 20mm PCB, with 20mm copper PCB
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
SBT-16

Подобро ви се допаѓа

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона На сликите кои се прикажани не се вистин

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво,

SMD LED 3030 БЕЛАголемина 3.0*3.0*0.65МАЧКА : 100120 LMCCT : 60008000 KЈас(MA) : 350maВисока Моќност LED1 W 6 V

15 W diamter 100mm висока моќност ПРЕДВОДЕНА pcb алуминиумска плоча база со 5730 SMD 1600 LM за свет светилкаиме : 5730 печ

30 W бело топло бела LED Floodlight КОЧАН Чип 110 V 220 V Текст Интегрирани Smart IC Возачот Спецификација : 1...

Спецификации : Емитуваат Боја : ЦрвенаБоја, Бранова Должина : 650660nmОбратна Напон : 5.0 VDC Напред Напон : Типи

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.0 VТековната 20ma по боја, 60m A вкупно во полна bri

И купувачот зема на враќање такса Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект Ние само б

Ако не сте задоволни со ова купување на,ве молиме слободно Контактирајте со нас,наместо да се даваат нег

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е м

Добредојдовте на нашата продавница !Превозот : Во рок од 13 дена100% Со следење на БројUMAKED Висока Моќност П

[Ming Ben] 1 Set RGB LED Dimmer Чип 10 W 20 W 30 W 50 W Висока Моќност Шарени КОЧАН LED Чип со LED Драјвер и 24 копчињата на Далечи

Контакт со нас на : 1.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Или н

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест за напред и назад товар Ако објектот е неисправен

3 W Црвена / Длабока Црвена LED Кол : 100pcsСе Емитуваат Боја : ЦрвенаМоќност : 3 WDC Напред Напон (VF) : DC2.2 ~ 2.6 VDC Нап

Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас Ние ќе бидат одговорни за

75 V, вистинска моќ зависи од напонот и струјата со оглед на led Сите такви трошоци настанати ќе биде на куп

SMD 0805 Црвени LED Блиц 90times / miniute За Телефонот Играчка итн

800010000k33.4 v70008000mcd20marohs усогласеностантистатички pacakge

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 2735 V,

Ali Express Стандард за Испорака : 12 ~ 30 работни дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : 12 ~ 30 работни денаСите п

Опис На ПроизводотЦрвено&Жолта Bicolor 3528 smd led светлина диоди 1210 површината планината led чип CE&RohsДиоди Функ

Scroll