Новак
SUNYIK Природни Selenite Стапови Суровини Нерегуларни Кристал Примерок (2.8-3.5)

SUNYIK Природни Selenite Стапови Суровини Нерегуларни Кристал Примерок (2.8-3.5)

Достапност: Залиха
DEN 182.00
DEN 191.52

Тип : Природни Selenite Стапови Суровини Кристал Примерок Големина Детали(Приближно) : 70x10mm-110x25mm Количина : 1 Компјутер Тежина(Приближно) : 15-80 Грам/Pc Материјал : Природни Selenite Состојба : Нова *Бидејќи кристали се природни, пукнатината или чипови ќе биде нормална,големини од нив се различни едни со други, ние ќе испрати она што го имаме од страна на случаен избор. *Selenite е одличен камен за исцелување,чакра балансирање,енергија, зголемување,енергија обвинет,заштита. Тоа носи високи вибрации кои ги носи мир на умот и јасноста на мислата. Тоа е одличен за ослободување блокиран енергија и чистење на нашите аура.
*Овие убави проѕирен кристал прачки се одличен парче да додадете во вашата колекција,подароци,студија,накит,масажа,исцелување,оркестарот,figurine. ВНИМАНИЕ ве Молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата.
Контактирајте со Нас Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
V
Производ Карактеристики:
Суровини,Груб,Различни Облици,Големини
Материјал:
Камен
Големина Детали(Приближно):
70x10mm-110x25mm
Количина:
1 Компјутер
Тежина(Приближно):
15-80 Грам/Pc
Состојба:
Нови

Подобро ви се допаѓа

Селски Свадба Прстен Носител Кутија, Персоналните Свадба Прстен Кутија, Свадба Оркестарот, Дрвени прст

200pcs Organza Кеси, Мешана БојаОколу 10cm широк, 12cm долгоOrganza кеси со панделки се мали и исклучителна...

ОписМатеријал : OrganzaРеден Број : 2 00pcs / н тголемина на : Мали 9x12cm =прибл (3 Општо земено, нашите мин цел колич

Ви благодариме! : )ЗА НАСНашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".4 mmОбј

Материјал : Метал ЖелезоБоја : БелаВкупната Големина : околу 330 mm Висина (ако сакате да обичај екранот сто

Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cmСостојба : НоваМетал : ДрвоБоја : како на сликаКоличин

Материјал : 300gsm хартија, картон Боја : црна, кафеава,белаКартички ГОЛЕМИНА : 15x10cmOPP Кеси Употреба ГОЛЕМИНА

ако ви треба голема слика покаже тоа ,контактирајте ме !Сликата е зголемена за да се покаже повеќе детал

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.Ако

Материјал : Храна одделение ПП пластични заштита на Животната средина, Здравјето ,Трајни, долг животен в

Логото printind ќе ве чини повеќе пари, те молам не ставајте цел директно.нашето задоволство е нашата извршу

Тип : Врежани Камен,Дланка Usui Камен Исцелување Кристал Чакра Реики Симболи Големина Детали(Приближно) : 2

5x Јасно CМодел Види Хривнија Алка Покажува на Екранот Носителот Стои Багажник Станица Карактеристики :

Трговија на големо 500pcs / многу 9x12cm Бела Christamas / Свадба Drawable Organza Voile Подарок Пакување Кеси&Пошта Прилагод

Бесплатен Превозот Накит Тркалаат Торба Преносни Carring Случај Кожа Организатор Мулти Функционални Ѓерд

Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cmСостојба : НоваМетал : ДрвоБоја : како на сликаКоличин

Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во Нешто што треба

Материјал : пластикаБоја : јасно како на сликата прикажаниВкупната Големина : about80mm W x60mm D x 20mm ВисинаКонв

Scroll