Новак
Нов лаптоп горниот случај база покрие palmrest со touchpad за Леново E49 E49A E49G E49L E49AL E4430 6M.4TKCS.002 Отпечаток дупка

Нов лаптоп горниот случај база покрие palmrest со touchpad за Леново E49 E49A E49G E49L E49AL E4430 6M.4TKCS.002 Отпечаток дупка

Достапност: Залиха
DEN 1392.00


СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам.
Превозот :
1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 15-30 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS.
2.Ако изберете да брод од страна на курирската служба DHL или Fedex, но адресата на примачот не е во оддалечена област, стоката ќе биде shiped од UPS-от.
3.Сопствени грешки може да бидат потребни, ве молиме потврдете го со вашите сопствени ако тие се потребни никакви семинарска работа или екстра внатрешен задолжен пред цел.и јасно обичај, ако е потребно.

Параметрите на стоката

Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
за Леново E49 E49A E49G E49L E49AL E4430
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Материјал:
ABS
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот

Подобро ви се допаѓа

Состојба : Нова & Оригиналниот Пакет се Вклучуваат : 1 парче без оригиналниот пакет Квалитет : 100% Тест Пре

ИзјаваЗа Да Се Потврди Права СопственицитеНие строго го контролираат веродостојноста на нашите произв

Лаптоп Ракав Торба Случај за Chuwi Vi10 Плус 10.8 Инчен Таблет КОМПЈУТЕР Најлон само 11,6 инчен Лаптоп Торба Жен

Ние сме посветени на обезбедување на Најдобри производи Достапни на пазарот.ВКЛУЧУВАЈЌИ : надворешниот

СостојбаОригинални и НовиPNAP0 Y0000 B00ОдговараЛеново G500 G505 G510Пакетот вклучува1 bucЗабелешкаПроверете Picutre и

Гаранција : 3 месец(s) Состојба : НОВА Напомена : ве Молиме проверете слики и опис внимателно Ќе добиете он

Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас & Со

Кожата е многу светла и тенка, тоа не ќе се зголеми преносниот тежина и дебелина јас ќе се Свитка покрива

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Лаптоп торба за Лаптоп ракав Лаптоп Случај Компјутер Торба Покрие Торбичка 7" 9.7" 10" 11.6" 12" 13" 13.3" 14" 14.4" 15" 15.4"

Времето за испорака зависи од дестинацијата, времето, фестивал & празници, царинските обработка на врем

Ви благодариме превозот условиВо светот превозот на располагање, Сите предмети се гарантира да брод во

ако сте го добиле на објектот.Топ Причини за Купување на нашите Производи1 Оваа точка еS pecial Винил кожа / d

Број на модел : За Површината Лаптоп Тип : Ракав / Торбичка Стил : Fasion Големина : 245*365mm Функција : Водоотпор

СостојбаОригинални и НовиPN34 KL3 BALV00 / 10 / 20 / 30 / 40 / 50(Случаен испорака)ОдговараY560Пакетот вклучува1 bucЗабеле

Проверете нашата Задоволство Оценка плаќањеНие го прифатат плаќање преку Paypal САМО.Тоа не влијае на лап

Опис име на Производ : покрие Дел Број # : Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : t430 t430i Сери

ИзјаваЗа Да Се Потврди Права СопственицитеНие строго го контролираат веродостојноста на нашите произв

ние ќе ви одговори што е можно поскоро дали можете да го користите.Ви благодариме.Лесно да се примени и л

Опис име на Производ : покрие Дел Број # : 42 X4858 Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : T400 R400

Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа Купувачот е одговорен за враќање такси

30 дена со Замена или Враќање на средствата јас ќе се Свитка покрива кожата да Плик,па тоа треба некои Бра

Сите предмети се Сосема Нов и Висок Квалитет!Ние сме цврсто посветени на извонредни услуги на клиентит

Кожата е многу светла и тенка, тоа не ќе се зголеми преносниот тежина и дебелина Don ' t Склони и да се отста

Scroll