Новак
Надворешни Светла 2x 6 LED 12/24V Висока Моќност светилки drl Универзална Возење Дење Работи Светлината Главата Светилка бесплатен превозот

Надворешни Светла 2x 6 LED 12/24V Висока Моќност светилки drl Универзална Возење Дење Работи Светлината Главата Светилка бесплатен

Достапност: Залиха
DEN 451.00
DEN 479.52


започнете
крајот
LED дневните светилка е нов тип на зелени електрична извор на светлина, целата светлина загадувањето-бесплатно, без бучава, немешање, како резултат на постојан проток контрола на технологијата на напредни прозрачна униформа, светло-обоени целосна и трајна константа.
Fitment : Универзална за Сите Возила 12 V
Спецификации : SKU : A018-12-Б Состојба : 100% Сосема Нов Работен Напон : DC 12 V-24 V Работат на струјата : DC 1.12 Моќ по Парче : 6 W (1 W по LED) Времетраење на работа : ≥24 Hours Работна температура : ≤50 Centigrade(Extraventricular температура : 20 Centigrade) извор на Светлина : 6pcs висока моќност Led светла Боја : Бела Боја : Црна (Како пик) Материјал : Гума гел Големина на(Секој) : 200 x 30 x 18mm / 7.87" х 1.18" x 0.71" (L*W*H) Тежина : 0.11 KG
Карактеристики : Стилски Дизајн и Супер-Светли LED Погоден за 12 V возила Трајни висока температура, супер-светли, долг живот-век ПРЕДВОДЕНА Shakeproof, dustproof, водоотпорен и отпорен на корозија Висок квалитет Дење Работи Светлина, нема загадување, никаква бучава, никакви електронски пречки Помага во спречување на денот раководител-на и пред агол судири Високо ефикасни, заштеда на енергија и Долг Животен Век Лесна инсталација
Пакетот Вклучува : 2 x LED Дневни Работи Светлина Сите потребни Врска Жица Монтажа завртки

Параметрите на стоката

Материјал Тип:
гума гел
Објектот Дијаметар:
13.6cm
Тип На Објект:
Ден Светлина
Специјални Функции:
safe
Бренд Име:
RJOKTEAM
Име На Модел:
Универзална
Објектот Тежина:
0.14kg

Подобро ви се допаѓа

Контакт со нас на : Pls се чувствуваат слободни да контакт од порака, така што може да се надоврзе.Ниска по

Ние тест секој производ пред да оди надвор нашата врата Карактеристики : Направени со висок квалитет 3Emit

Производ функција : Неговите предности се како што следува : А, автентични, посебен автомобил H11 порта се

Опис : Супер светло CCFL осветлување lights "Ангелски Очи" Светла Бела Светлина, со температура од 7000 К сјај

Опис на производот : Соларни морон ranger светилка е нов тип на автомобил осветлување производи, производо

Тоа звучи лошо, но навистина не е премногу тешко.Пр oduct Б oxДраги пријатели, добредојдовте на нашата прода

Висок Квалитет на Автомобил Магла Светло за Магла Светилка За "ФОЛКСВАГЕН" Поло Vento 2010 2011 2012 2013 2014 Состој

92 полу круг прстени 106 MM 36 4.15 WВе молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил светла е исто како слика.33 W

Овој објект е еден пар : Лево светилка и Право Светилка за еден автомобил употреба Примачот Име И Презим

2011~2013 е корола магла светлина,Слободен брод!Е корола светлата,camry,Hiace,тундра,сиена,yaris;е корола ден светил

Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни понудат позитивни повратни информации,и ние ќе ви

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

И тоа може да се обезбеди многу повеќе спаси возна состојба Состојба : Нова(само треба да го замени вашио

Надградите вашиот возило со racing изглед Тоа е лесно да се инсталира.Авто Главата светлина4 И тоа може да с

Бидејќи овие Halos имаат целосно различни жици темперамент, електричниот систем на возилото е непроменет

Светла бела SMD LED светилкиШирок аголСо heatsinkМоже да се користи за автомобил внатрешни светла, денот работ

MZORANGE Задниот Браник Рефлектор Светлина За Мицубиши Pajero Shogun Спорт или Предизвикувач 20002008 Г Задните Опаш

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Ќе имаме тестирани на

99 обвинет од страна пост услуга, ETA нормално помеѓу 810 работни денови со полно онлајн следење во прилог, т

Scroll