Новак
Ултра-тенок Bluetooth Тастатура случај за Samsung GALAXY tab Со 9.7 T550/P550 таблет компјутер за Samsung T550 P550 тастатура случај Маска

Ултра-тенок Bluetooth Тастатура случај за Samsung GALAXY tab Со 9.7 T550/P550 таблет компјутер за Samsung T550 P550 тастатура

Достапност: Залиха
DEN 1820.00
DEN 1915.20


Ултра-тенок Bluetooth Тастатура случај за Samsung GALAXY tab Со 9.7 T550/P550 таблет компјутер за Samsung T550 P550keyboard случај Маска

Параметрите на стоката

боја:
Злато, Црна
Интерфејс Тип:
Bluetooth/USB
Стил:
за таблет
Примена:
таблета
Пакет:
Yes
Јазик:
Англиски
Бренд Име:
Kakay
Работата Стил:
Мембраната
Број На Модел На:
Jivan-keddsd
Тастатура Стандард:
Таблета Тастатура
Тип:
Bluetooth Безжична

Подобро ви се допаѓа

YLGF HS87S16PIN Метал ТастатураСкенирање линија (ред линија)8 PIn линија проред 2.0 mm ; Услуга : 1 година гаранција,

Постојат и други големина на тастатури,можете да ме остави порака за повеќе информации Ние ќе се потруд

На 103 Копчиња Флексибилна Тастатура Црна со Сива карактеристики тенка, лесна и модерен дизајн, ќе се чув

Пред купување, ве молиме проверете за да се осигурате дека вашиот таблет КОМПЈУТЕР има вграден Bluetooth за

Ако тоа е заглавен со малку тастатура,ние може да ви каже како да се реши тоа како добро.25 u *1 парче+2u*4pcs; 96

Keycaps САМО, НЕ тастатури !!!Детали за производот : 108 Цреша Оригинални Heigt PBT Боење Keycap Тебе Боја Keycap Радиум м

Компатибилен оперативен систем : PS / 2 : Win 98 , 2000, XP, VISTA, WINDOWS 7 ,Win8,Win10,Mac OS9,Linux.45 N; Панел големина : 87.3 m); Бруто Т

Руската Мини Безжична Bluetooth 3.0 Тенок Тастатурата За Mac, Windows PC Таблет C26Карактеристики : Bluetooth Безжична Пов

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ние

74" (приближно) Материјал : ABS пластика Боја : Црна Количина : 1 сет Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.Ве молиме

Производи Детали : Пластични Механички Тастатура Случај / Рамка.1) GH60, ПОКЕР 2 механички тастатура рамка 60

Rii Мини i7 2.4 G Безжична мини Игри Лета во Воздух ГлувчетоСе потенцира Rii мини i7 лета во воздух глувчето и д

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот уред има Bluetooth функцијата пред да ја користите тастатурата на екра

Моден Приклучните Тастатура случај за само 11,6 инчен Teclast X16 Моќ Таблет КОМПЈУТЕР за Teclast X16 Моќ Тастатура

Keycaps САМО, НЕ тастатури !!!Детали за производот : Нови Пристигнување ОЕМ MX прекинувачи Keycaps Светлото PBT 108 к

Го копирате датотека на вашиот мобилен уред, а потоа се кандидира тоа да го активирате софтверот.Чекор 2

[AVATTO] 2018 НАЈНОВИТЕ Таблета Заградата Bluetooth Виткање Тастатура Свитлива BT мини Безжична Тастатура За IPHONE /

Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена Ако ви треба мешани бои,ве молиме оставете порака до мене

Pls имајте во предвид дека : Само кога вашиот уред има bluetooth функцијата,а потоа може да ја користите тастат

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации

Слика за големината на големите копчиња за вашиот референца Compatiability Тоа може да се користи за повеќето

Zienstar Ултра Тенок Bluetooth Безжична тастатура за Ipad,MACBOOK,ЛАПТОП,Компјутер, КОМПЈУТЕР и Android Таблет ,НИ на англ

Моден Bluetooth Тастатура за AsZen Pad 3 S 10 Z500 M 9.7 таблет компјутер за AsZen Pad 3 S 10 Z500 M 9.7 тастатура

Состојба : Оригинални и Нови за LenovoМодел : SK8845 CR (најновата, нема touchpad)Тип : Ultra Nav насочен систем USB тастату

2017 Мода Тастатурата за 8 инчен Samsung Galaxy Tab S2 8.0 T710 T711 T715 Таблет КОМПЈУТЕР за Samsung T710 T711 T715 Тастатура

и љубезноповторно да ја прати Ние сме посветенида ги реши сите прашања во пријателска и задоволителен н

Доби производ според различниземји имаат различен број на денови.35 mm ●dsa профил ● 117keys +keycap puller ●Овој ли

Се вклопуваат добро со вашиот Play Station 4 контролер, инсталирајте и извади едноставно.

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата ште

Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине бил

Scroll