Новак
Лето Мода Секси Обичен Исклучување Рамо Врвот Жените Повик Краток Ракав Т-маица Топла продаде

Лето Мода Секси Обичен Исклучување Рамо Врвот Жените Повик Краток Ракав Т-маица Топла продаде

Достапност: Залиха
DEN 137.00
DEN 163.20

Специјален дизајн ќе се направи да изгледа уникатно и Удобно да го допре и да го носат Тоа што е добар за подарок за вашиот љубовник, семејство и вашиот пријател T-Shirt само, било други додатоци не се вклучени Спецификации : Материјал : 85%Полиестер+15%Памук Боја : Бела/Црна/Сива/Red/Сина Големина : S/M/L/XL/2 XL Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! 1 инч = 2.54 см 1 x, T-Shirt (без мало пакет)

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
THINKTHENDO
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
Slash вратот
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
7AY00102
Стил:
Моден

Подобро ви се допаѓа

(Празник освен)Ве молиме изберете еден од превозот услуга сакате : 1.Дозволете ни да ви препорачуваме гол

Тоа е помала 2 или 3 големина од НАС и Еврото.Ако ви се расчленува со нашите предмети, ве Молиме да ја иско

Големина на Рамо Биста Ракав Долго M 47 110 72 L 48 114 74 XL 49 118 76 2 XL 50 122 78 3 XL 51 126 80 (CM)​Мојот драг пријател : Постој

Информација за производот : Asain Големина : S M L XL 2 XL 3 XL Боја : бела Ткаенина : Модални По продажба на услуги :

Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате : 1.Ве молиме имајте во предви

Материјал : Памук&ДругитеБоја : како се покажеГолемина : SMLXLXXLXXXLСите Производи Во Акции Во Текот На Годин

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Затоа вашиот позитивен фидбек од

Ние се грижиме за било ценети купувачи, нашата служба за корисници тим е подготвен да ви помогне ако има

Scroll