Новак
5PC природни накит 8-9mm Бела Слатководни Бисер Ориз долг ѓердан 17inchs парична Казна Булчински широк види крилја кралицата

5PC природни накит 8-9mm Бела Слатководни Бисер Ориз долг ѓердан 17inchs парична Казна Булчински широк види крилја кралицата

Достапност: Залиха
DEN 1735.00
DEN 3336.00


евтини Цена, без изненадувања, вистински Слики и Слични проекти,Ние ќе ви обезбедиме со најсеопфатна производ, најниска цена, најдобра услуга! Сите наши производи се непосредни производители, ние одби да profiteering,
Одби да посредници, нека профит се врати на потрошувачите!
Она што го гледате 100% , 99%е Она што ќе го добиете.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Понекогаш ќе купи некој објект, бидејќи изгледа навистина добар во листата, а потоа кога ќе ја добијат, добро, тоа само не изгледа толку добра како на фотографијата.
Ве молиме не го напушти негативна или неутрална Реакција,ако било каков проблем со мојот производ,
Ние нудиме 100% задоволство гаранција за предмети.
Вие ќе примите објект токму како што се прикажани во слика погоре.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жени,љубовници',Девојки
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1-1-3
Материјал:
бисер
Повод:
Партија
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
3-20mm
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Бисер Earring Додатоци НЕ КУТИЈА:
жените накит Студ dangle не кутија

Подобро ви се допаѓа

Состојба : НоваЧудно нова : Свежо печениЦена опсег : 2529.99 јуани[ Size] ѓерданЃердан е за 3650 сантиметри, со ак

Вистинска Морска Школка бисер, Бела боја, ААА Одделение!Ниска почетна цена ,не пропуштајте !(Професионал

Сјај е "Супериорен', појавување на 'Одлични', површината на квалитетот е "Одлична', Оценката еААА Тие доаѓ

Квалитетите на бисери се мери со бисери сјај, површински недостатоци, форма, боја и големина.евтини Цена

Тренди Црна Кристално Бела Топаз Накит Поставите Фунта Сребрен Накит За Жените Обетки / Pendant / Ѓердан / Пр

Политика на враќање Вашето задоволство е наша прва цел! Ако поради некоја причина не сте задоволни со ва

Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет.2.Материјал : алуминиумски3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Пода

За овој прстен во сет, ние сме големината внатрешен дијаметар околу 17mm, и 18mm, ве молиме да ни остават пора

Јас земам моето фотографии на производи ли да го продаде, па фотографијата погоре е вистински препевот

Добредојдовте на нашата продавница!!!Добредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Может

Јас земам моето фотографии на производи ли да го продаде, па фотографијата погоре е вистински препевот

Бесплатен Дар Случај w / еден изненадувачки убава подарокЗабелешка : Ако сте уморни да се чека! Сакате да

Состојба : 100% Сосема НовКОЛИЧИНА : 1setМатеријал : злато / сребрена позлатен,кристалноГолемина : како се по

Состојба : Нова[ Size ]5.5 * 1.5 cm долги обетки , ѓердани најкус стави до 45 сантиметри , најдолго се стави на 56 са

Ако имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт ,Ние ќе ви одговориме во прв пат(Ema

Ако не сте? 100% задоволни со вашата нарачка, ве Молиме вратете го unworn објект во рок од 30 дена и ние со задов

ве молиме да го потпишете документ на "Одбијат да ја Примат" Пред mail превозникот да ја напушти...

Ве молиме не го напушти негативна или неутрална Реакција,ако било каков проблем со мојот производ,Ние н

Повеќе количини, повеќе попусти6 Моден стил и постојат многу модерен дизајн за вас проверка2 Краток олов

Scroll