Новак
Miracille Кинески Стил Памук, Лен Перница Покрива Троседот Дома Декор Фрли Перница Опфаќа Шарени Крап Lotus Печатени Навлаки

Miracille Кинески Стил Памук, Лен Перница Покрива Троседот Дома Декор Фрли Перница Опфаќа Шарени Крап Lotus Печатени Навлаки

Достапност: Залиха
DEN 187.00
DEN 239.52

3(W) Инчи
Невидливи патент на дното на перница маска
Моделот е само на предната страна на страна , на грб е беж боја на ткаенина
Вметнете не се вклучени , перница ги опфаќаат само
Известување
1. Ако заменетата не е достапно , тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање .Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина од светлината
3. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца, ви благодариме !
Ако вашата нарачка вредност надминува US $200 , ќе им понуди бесплатни DHL ,Fedex или Aramex било брза испорака на услугата .На перница покритие може да биде машина за мијат со средината на детергент и се исуши

Боја на ткаенина е блиску до беж не се бели , ве молиме љубезно, истакна пред да се направи ред , ви благодарам !
Невидливи патент
Добар Изглед и
Лесен за Користење
Квалитет на печатење
Живописни Бои, Без
Мирис и
Не Исчезнат
Памук & лен
Издржливи и
Еко-пријателски
1 Направи целосна меки перница 2 Виткање перница 3 Нежни гестови за да се избегне колапс на патент
Ние ќе брод вашата нарачка во 1-3business дена ( во зависност од вашата цел е количество ) по уплатата . Ако не сте задоволни со вашите елементи , можете да разменувате објектот , но купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Обезбеди сите видови на превозот метод за различни земји. Ако сакате да го одредите за испорака метод , ве молиме да обрнете превозот цена .

Miracille Кинески Стил Памук, Лен Перница Покрива Троседот Дома Декор Фрли Перница Опфаќа Шарени Крап Lotus Печатени Навлаки
Спецификација
Точка Име : Перница Маска
Материјал : Памук, Лен
Стил : Флорални Серија
Големина : 44x44cm (17.Поради рака се намали и рака контролирана шиење , големината, со поголема или помала од 5% е дозволено .

Параметрите на стоката

Големина:
44X44CM
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
F026
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Бренд Име:
Miracille
Шаблон Тип:
lotus

Подобро ви се допаѓа

Ние ќе се подготват вашите производи, веднаш по добивате вашата исплата и да ви даде следење на број по н

[Size] 45cmx45cm(за 18inch x 18inch ) ,30x50cm(за 12inch x 19inch), Индивидуализира .[Материјал] Дебел Памук и Лен Помеша[Пополнувањ

За Нас По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана Ние нудиме на нашите клие

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Шарени Животни Перница Случај Елени Носорог Лав Коњ 43*43 CM Слон Мечка Мајмун Зајакот Оркестарот Home Office Ка

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Фрли Перница Случаи Цртан филм Животинско Фламинго француски Булдог Боксер Мрзливост Зелено Растение

Објаснување : ( Перница случај Нема филер) ( Перница Имаат додатен) .2 во) ве Молиме да се мијат овие опфаќа

Нордиските Стил Слатки И Смешни Животни Перница Покрие Персоналните 43*43cm Цртан филм Куче, Мачка Мрзливо

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

За да ги заштитите вашите интереси ,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема д

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитетБоја : Како на сликаМатеријал : Памук + ЛенГолем

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Scroll