Новак
S99289! Трговија на големо 100Pcs/Многу DIY Легура Глеѓ Божиќ Црвени чизми Шарм Метал Шарм

S99289! Трговија на големо 100Pcs/Многу DIY Легура Глеѓ Божиќ Црвени чизми Шарм Метал Шарм

Достапност: Залиха
DEN 815.52


За да се одржи контролата на квалитетот не ние лично се врши увид за секоја ставка пред пратката.99 /многу
10 парчиња / многу
Бесплатен Превозот 100 Pcs/Многу Сребро Позлатен Глеѓ Kitty Шарм Приврзоци US$ 14. Ние ќе го решат проблемот, додека не се задоволни. Ние може да се разговара како најдобри за решавање на било какви проблеми или прашања.
Ако мислите дека ние може да ги задоволи вашите барања, ве молиме да ни ги испратите вашата нарачка наскоро.Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Сите предмети се 100% нови и прегледани. (дена не е вклучуваат викенд и одмор) ве молиме reconfirm тоа пред да ја испратите на плаќање. За да се поедностави работите, може да се купи производ од нас и продаваат директно на вашите клиенти - ние сме среќни да брод на производ со нив директно. Повторно, клиент сервис е мојот приоритет број еден!
Повратни информации
Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба,ве молиме оставете позитивни feed back и висок нсд ѕвезда за нас ако предмети се испратени за време на Фестивалот,превозот датум ќе биде одложен.
Објектот Материјали
легури на метал +глеѓ
Главно Бои
како слика Количина
100pcs Item Околу Големина
24x20mm
Состојба :
Нови,неискористениот
Бесплатен Превозот 100 Pcs/Многу Сребро Позлатен Глеѓ Kitty Шарм Приврзоци US$ 14.

Параметрите на стоката

is_customized:
Yes
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Животни
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Состојба:
Бренд Нови
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс
Повод:
подарок
Материјал Тип:
Цинк Легура
Накит Главен Материјал:
Легура
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Метал

Подобро ви се допаѓа

Најголемиот ДЕЛ 30 полициска значка шарм / совршен за diy ѓердани, белегзии, обетки, и keychains..Најчесто пост

Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит Ако не се добие одговор во рамките на

Точка ИМЕ : 10 Компјутери 20 MM Pendant Празно Прилагодувања за промет на Големо Месинг Материјал DIY рачно изра

Најголемиот ДЕЛ 30 шприц шарм / совршен за diy ѓердани, белегзии, обетки, и keychains..Најчесто поставувани ПРА

Материјал : Цинк Легура Модел : DZ0094 Количина : 30100 PCS Боја : Мешан Тип Боја : Pendant / Тагови Само Конверзија : 1in

WTP858 Charm Злато Аметист Крило Pendant за Ѓердан природни аметист убава крило pendant суровини аметист pendant тргови

Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информ

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчес

Ве молиме контактирајте со нас преку епошта пред да ја врати стоката Тоа нема да помогне да се реши проб

МОДЕН ШАРМ PENDANTОПИС : ГОЛЕМИНА : 21.5x13mmКОЛИЧИНА : ВКУПНО 20 PCSБОЈА : Патина БакарМАТЕРИЈАЛ : Цинк Легура Мета

Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија ил

Големина : 10*17 MMБоја : зеленаМатеријал : цинк легураТежина : Околу 25 g / торбаКоличина : 20 парчиња / ТорбаСос

Експедитивни Услуги трае околу 1015 работни дена Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници...

Пол : Унисекс Метал : Бакар Боја : како на сликата Шема : круг Синџир Должина : 50cm Pendant Големина : 5x5mm Синџир

37 / многу$3.15 / Парче Парчелебдечки шарм шарм лебди locket шарм лебди locket фунта сребрен накит лебди шарм за с

Scroll