Новак
1PC 7/8 Мото Велосипед Handlebar На Исклучување Копче за Глава Магла Светлина Switch Електрични Палење Мото Делови

1PC 7/8 Мото Велосипед Handlebar На Исклучување Копче за Глава Магла Светлина Switch Електрични Палење Мото Делови

Достапност: Залиха
DEN 87.00
DEN 121.44


Повеќе сродни производи,кликнете овде 1 PC 7/8" Мото Велосипед Handlebar На Исклучување Копче за Глава Магла Светлина Switch Електрични Палење Мото Делови
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : Црна + Црвеното Копче Спецификација : Големина : Како на сликата прикажани Жица должина : Околу.48 см Планината Големина : се Вклопува 22mm Handlebar
Важно : 1. 2 во 1 Мотоцикл Switch Износ До 2 Switchs. 2. Еден Прекинувач Е Поврзан Со Црвена и Црна Жици,Со Други Вклучите Е-образовната работа Со Бели И Зелени Жици. Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : 1. (ВАЖНО) Не Инструкции се Вклучени.Професионалната Инсталација Е Препорачливо! 2. Ве молиме проверете ја големината на мерење на табелата внимателно пред да се изврши плаќање. 3. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см) 4. Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање. 5.Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење 6.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Јама Велосипед Убие Копчето Префрлате

Параметрите на стоката

Motobike Направи:
Хонда
Тип:
Мото Велосипед Handlebar На Off Копче
Материјал:
Пластични
боја:
Црна + Црвеното Копче
Големина:
As picture shown
должина на жица:
Прибл.48 см
Планината Големина:
Се вклопува 22mm Handlebar

Подобро ви се допаѓа

Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било пов

Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за сло

Опис : Употребата на T6061 алуминиумлегура на магнезиум со доволно сила и добра отпорност на корозијаДемо

Scroll