Новак
100pcs 12*28mm Мали Сакаат Шише Јасно Празни кои Сакаат Стакло Порака Шишенцето Со Плута Затка Контејнери цевка тегли Шише дома декор

100pcs 12*28mm Мали Сакаат Шише Јасно Празни кои Сакаат Стакло Порака Шишенцето Со Плута Затка Контејнери цевка тегли Шише дома

Достапност: Залиха
DEN 784.00
DEN 825.60


100 200pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе
големина : 12*28*6mm
1.4 ML Добредојдовте на нашата продавница :

Параметрите на стоката

Стил:
12*28*6mm
Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Подобро ви се допаѓа

стакло шишенцето големина : 25*15mm5pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовте

стакло шишенцето големина : 15*15mm500pc / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

стакло шишенцето големина : 25*15mm50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовте

300 500pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеголемина : 12406mm2.3 ML Добредојдовте на нашата

Овие време на испорака се процени, за време на транспортот одложувања поради разни природни неповолни ф

стакло шишенцето големина : 25*15mm10pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовте

100 200pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеголемина : 12246mm0.8 ML Добредојдовте на нашата

стакло шишенцето големина : 20mm5pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте н

добредојдовте во мојата продавницаОпис : Димензии : Висина : 65 mm Ширина : 135 mm Тежина : 155 g 1 cm = 0.39 инчен 1 инч

Тука, тоа е собирање на производи, ние имаме свои луѓе да се соберат овие работи Вашите позитивни поврат

Драг пријател, ако имате поглед на оваа точка, јас сум сигурен дека ќе ви се допадне Ова е многу ретка Qiing

стакло шишенцето големина : 20*15mm50 / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеАко ви треба дру

Shippment1 Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам ако не информира нас,и телефонски број е важно ко

стакло шишенцето големина : 25*15mm500pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовт

Ние исто така, Обезбеди други превозот услуги,како што се Fedex ОДНОСНО,UPSот Изразат Saverот,DHL,Fedex IP,UPSот Препо

Со еден збор ,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас слободно,ние ќе ви одговори шт

Сите од тогаш, исто така, зависи од локална испорака брзина.Доколку ви се допаѓа нашата содржина(s) или им

Scroll