Новак
ABS Мат Внатрешни работи Вода Купот на Капакот на Држачот за Трим 2 парчиња За Опел Опел Mokka / Buick Бис 2013 2014 2015 2017 Автомобил Стил!

ABS Мат Внатрешни работи Вода Купот на Капакот на Држачот за Трим 2 парчиња За Опел Опел Mokka / Buick Бис 2013 2014 2015

Достапност: Залиха
DEN 576.00
DEN 661.92

Објектот Fitment :
Одговара за Опел "Опел" Mokka / Buick Бис 2013 2014 2015 2016 2017
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
(Се продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите)
Материјал : ABS Пластика
Боја : Мат Вклучуваат : 1 SET(1 buc) Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.
Лесно се инсталира и да Нема измена е потребно,3 M лента е во задниот дел.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Материјал Тип:
ABS Пластика
Година:
2013 2014 2015 2016 2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
За Опел Опел Mokka / Buick Бис
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
25cm
Објектот Тежина:
0.15kg

Подобро ви се допаѓа

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка Лесна инсталација Настава : Оваа ставка не д

започнетекрајот Автомобил стил Внатрешни работи Конзола Панел клима Прекинувач Поклопец Трим нерѓосу

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, бл

1lot=8piece4piece е внатрешноста се справи со Капак (4 вратата)4piece е за внатрешни вратата аудио Капак(4 вратата)

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Ние го прават нашите најдобри за да се избегне доцнење при царинење состојба.Лесна инсталација.6 Италиј

Тробојка Пред Центарот Решетка Решетка Покрие Намали За BMW X3 F25 план за 20112015 3pcsЗа BMW X3 F25 план за 20112015Пред

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Алуминиум Легура Центар за Контрола на К

Политика На Враќање И Повратни Информации : Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од

Висок Квалитет 1 BUC Автомобил Нови DIY АБС Боја воланот на логото декорација круг покрие случај за benz C E од

2 парчиња / set Црна Предната Врата се Справи Складирање Кутија Сад Носителот Фах Автомобил Додатоци За Volv

Висок Квалитет 25 КОМПЈУТЕРИ Автомобил Нови DIY Алуминиум климатизација пропустливи круг покрие случај з

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Лево и Десно ПОКРИЕ = 2 парчињаСредината ПОКРИЕ = 2 ПАРЧИЊАГОРНИОТ КАПАК = 2 ПАРЧИЊА

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Висок Квалитет 1 BUC Автомобил Нови DIY од не ' рѓосувачки челик вклучите светлата декоративни светлина кут

12месечна гаранција против производствени дефекти од вашиот приемот датум Па ако не сте сигурни за кој о

100% Сосема Нов и Добар КвалитетМатеријал : металБоја : Како на сликата шоуОдговара за Ауди А3 8 V 20122015Лесна

Одговара За МерцедесБенц Класа 20162017 / Б Класа 20152016 Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : Напра

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

5pcs Околу A / C Воздухот се Пропустливи Штекер Switch Прстен Круг Покривање на Вратите Налепница за Мерцедес B

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ние ќе им даде на Posttive Повратни информаци

Хром Автомобил Вратата На Прозорецот За Префрлање Панел Покрие Трим Автомобил Стакло Подигнете Го Вклу

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Се вклопува

Сите увозни даноци / давачки(ако има) треба да се плати од страна вас Ве молиме бидете сигурни дека вашио

Scroll