Новак
Cawanerl За Dacia Акура Линколн Хонда Субару Citroen Линколн Порше Автомобил Стил LED Сијалица Магла Светлина светилки drl Дење Работи Светилка

Cawanerl За Dacia Акура Линколн Хонда Субару Citroen Линколн Порше Автомобил Стил LED Сијалица Магла Светлина светилки drl Дење

Достапност: Залиха
DEN 4045.00
DEN 7223.52

2 во 1 LED Светло е 2018 нов дизајн.0 L V6 2005 година За porsche Cayenne 955 Затворени Off-Road Возило 2002-2010 Cayenne Затворени Off-Road Возило план за 2011-2015 За Акура RDX 2.5 L V6 2012-2015 CR-Z CRZ 2013-2015 Crosstour 2013-2015 Одговара 2015 До Спогодба Евра VIII Салон 2008-2015 Спогодба VIII Tourer 2008-2015 Спогодба Купе 2013-2015 Увид 2010-2014 За Citroen C3 FC_ Hatchback 2005-2010 C4 јас (LC_) 2004-2010 C4 Седан 2006-2012 C4 Hatchback LC_ 2004-2010 C4 Купе LA_ 2004-2010 C4 Grand Picasso UA_ MPV 2006-2012 C4 Picasso UD_ MPV 2007-2015 C5 Пауза Имот RE_ 2004-2015 C5 Hatchback RC_ 2004-2015 C6 TD_ Салон 2005-2015 C-Crosser ПРЕТПРИЈАТИЕ Кутија 2009-2013 C-Crosser (EP_) Затворена Off-Road Возило 2007-2013 Jumpy Кутија 2010-2015 Xsara Picasso MPV N68 1999-2015 За Линколн Navigator 5.4 L V8 2007-2014 LS 3. -П5-леќа, оптички дизајн, возењето побезбедно.5 L V6 2013-2014 TL 3.4 L L4 2013-2015 ILX 2.4 L L4 2011-2014 TSX 3.0 L L4 SOHC 2013-2015 ILX 2.5 L L4 ЕЛЕКТРИЧНИ/ГАС за 2013-2014 година ILX 2.5 L V6 SOHC 2012 TL 3. Тоа не само што може да се користи како светла за магла, но, исто така, може да се користи како дење работи светлина.7 L V6 2012-2014
. Тоа може да се обезбеди безбедно возење на над снег дожд мраз и прашина времето.3 L L4 Turbocharged 2010-2012 година RDX 3.Светла за магла подобро prespective,зголемување на зрачењето агол од 45 степени-Висока јачина на компјутер материјал,анти чакал леќа ефект,добро за домување алуминиум,ладење ефект -Со интелегентни заштита коло,overvoltage заштита-Производ перформанси,стабилност,добра водоотпорен ефект -Повеќе од 30000 часа на употреба,ниска потрошувачка на енергија -Не-деструктивни инсталација,оригинални магла интерфејс,plug and play,светилки drl жица комплет за автомобил АКК Спецификации : Моќност : 15 W (Магла Светлина), 3 W (Дење Работи Светлина) Lumens : 1500 LM (Магла Светлина), 300 LM (Дење Работи Светлина) Напон : 12 V DC Боја : Бела (Дење Работи Светлина), Бела(Магла Светлина) IP Guard : IP67 Материјал : Алуминиум Легура животниот век : 30000 часа -Производителот Дел Број : 33900 STKA11 / 4 F9 Z15200 AA /26154-EA500 /84501 AJ00 A -Друго Дел Број : XR837532/ AC2592111/ 3225-2050 B/ 990 E0-65 J36-000 Пакетот Вклучува : 2 x LED Светло Neccessory Жици објектот се вклопи следниве автомобил модел , пред да нарачате, ве молиме да ја прочитате, ако не можете да потврдите дали производот одговара на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне на вас, ви благодариме ! За "Опел" Tigra Twin Top Конвертибилна 2004-2006 Vectra C Имот 2003-2008 Vectra C GTS Hatchback 2002-2008 Vectra C Салон 2002-2008 Signum Hatchback 2003-2015 Corsa D Hatchback 2007-2015 Zafira Б MPV A05 Права 2005-2011 Agila (Б) (H08) Hatchback 2008-2015 Movano 2000-2010 Astra G Кутија (F70) 1999-2005 Astra G Кабриолет (F67) 2001-2005 Astra G Coupe (F07_) 2000-2005 Astra G Имот (F35_) 1998-2009 Astra G Hatchback (F48_, F08_) 1998-2009 Astra G Салон (F69_) 1998-2009 Astra H ГТЦ (L08) Hatchback 2005-2010 За Dacia Duster Затворени Off-Road Возило 2010-2015 Sandero Hatchback 2008-2015 Логан Салон LS_ 2004-2012 Логан Имот MCV KS_ 2007-2008 Логан ИЗРАЗАТ Кутија FS 2009-2015 Логан Пикап НИ 2008-2015 За Хонда, CR-V CRV 2.

Параметрите на стоката

Пилот-Година:
2013,2014,2012,2015
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Алуминиум Алуминиумски + Стаклениот
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Специјални Функции:
Висока Осветленост , Висока Lumens , Водоотпорен
Бренд Име:
cawanerl
Објектот Дијаметар:
3.54inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Хонда Модел:
Пилот
Напон:
12V
Име На Модел:
33900STKA11 / 4F9Z15200AA /26154-EA500 /84501AJ00A
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
боја:
Бела
моќност:
15W / 3W
Напон:
12V
Автомобил Направи:
За Порше Dacia Акура Линколн Хонда Субару Citroen Линколн
Водоотпорен:
Yes
Примена:
Автомобил Магла Светлина, Дење Работи Светлина
Автомобил Извор На Светлина:
led светло
Lumens:
1500LM / 300LM
Другиот Дел Број:
XR837532/ AC2592111/ 3225-2050B/ 990E0-65J36-000

Подобро ви се допаѓа

Висок Квалитет На Задните Светилка Опашка СветлинаЗа "ФОЛКСВАГЕН" T5 Multivan Транспортерот 20032009Информации

MZORANGE Задниот Браник Рефлектор Светлина За Мицубиши Pajero Shogun Спорт или Предизвикувач 20002008 Г Задните Опаш

Тоа звучи лошо, но навистина не е премногу тешко.Пр oduct Б oxДраги пријатели, добредојдовте на нашата прода

Bixenon проектор леќа фарови за Порше 997 Фарови 20052009 со LED Линија светлина Црна Домување.Фарови за 911 carrera 200520

2x146mm+2x131mm 5050 42 SMD RGB LED Очи Ангел на Светлината Светла со Ореол Прстен Далечински Управувач за Полнење за BMW

Светла бела SMD LED светилкиШирок аголСо heatsinkМоже да се користи за автомобил внатрешни светла, денот работ

99 обвинет од страна пост услуга, ETA нормално помеѓу 810 работни денови со полно онлајн следење во прилог, т

Чадот Страна Маркер Светлина, Која Објективот на Фолксваген Голф MK4Бесплатен превозот Акции стил крист

Овој објект е еден пар : Лево светилка и Право Светилка за еден автомобил употреба Примачот Име И Презим

Работна Ефикасност : >90% Дури и подолго од другите производи на пазарот.автомобилот компјутер испрати по

Се КРИЕШЕ,2005~2009 година,Автомобил Стајлинг за Reiz Светлата,Cruiser,RAV4,camry,Hiace,сиена,yaris,Такома,Reiz главата свети

· Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуд

Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета Вие не тре

Ние исто така, обезбеди точни информацииза нашите производи, навремена комуникација и разумен и фер цен

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

2018 Yaris магла светлина,ATIV,Слободен брод!халоген,Yaris светлата,camry,Hiace,тундра,hilux,yaris;Yaris ден светилкаДраги мо

Се КРИЕШЕ,2011~2016 година,Автомобил Стајлинг за Сиена Светлата,Cruiser,RAV4,camry,Hiace,сиена,yaris,Такома,Сиена главата

Scroll