Новак
Бесплатен Превозот 200g 200ml Празни Пластични крем тегли путер козметички пакување PP контејнер DIY маска mockup refillable случај

Бесплатен Превозот 200g 200ml Празни Пластични крем тегли путер козметички пакување PP контејнер DIY маска mockup refillable

Достапност: Залиха
DEN 1252.00
DEN 1391.04


Бесплатен превозот на големо 50g 50мл 1.67 ОЗ PP празни крем тегли за примероците за нега на кожата крем Козметички рачно изработени креации mockup тегла Добредојдовте на нашата продавница!
Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика директна продажба, ако имате било какви барања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене однапред или оставете порака.
Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!
Бесплатен Превозот 200g 200ml Празни Пластични крем тегли путер козметички пакување PP контејнер DIY маска mockup refillable случај
Капацитет : 200g 200ml
Големина на : Висок 6.8 cm Diam 7.5 cm
Материјал : ПП
Боја : Бела
Ако ви треба other Jars, ве молиме clink слика како слика подолу, за да видите детали :

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
200ml
Број На Модел На:
200g

Подобро ви се допаѓа

Спецификација : 1 Име : 30ml Кобалт зелен плоштад dropper шише,30cc плоштадот стакло dropper шише 2 Капацитет : 30ml,30cc,1o

100 G 100 ML Бела Мраз Крем Jar, Со Црно Бела Транспарентна Капа Козметички Крем Пакување, Пластичен Сад,Беспла

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика дир

Боја : ЈасноСе користи за етерични масла, мирисни, сакаат шише,ароматерапијата масло, serm, течни медицина,

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика дир

1 Set / парче 12.1 mm Празни DIY Алуминиум Кармин Мувла, Нови Пристигнување Мултибоја на Кармин Пополнување на

Опис На Производот : Материјал : стаклоКапацитет : како на сликатаУвозни давачки, даноци и давачки кои не

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика дир

1 Пар Силикони Навлажнувачки Гел Пета Чорапи Чевли Пета Заштитник Разбиена Ублажување На Леснотија Пет

Руски пријатели ве молиме да обрнете внимание : 1 да се обезбеди целосна име.2 Пакет треба долго време, то

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод

15 ML Стакло Спреј Шише Парфем, Сребрена Боја, Со Линија Капа Мраз Стакло, Козметички Тонер Вода Течни Паку

50 G 50МЛ Транспарентен Тело, Со Црни, Бели Транспарентен Капак ВисокоОдделение Козметика Примерок Пакува

Предмет : Пластични тегла,крем тегла,3ml крем тегла, powdr случај Материјал : капа : гласачко место шише : глас

00 / многу300 парчиња / многуБесплатен превозот 5 ML Висок квалитет refillable шише парфем,parfum atomizer, мирис и пак

Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк "подарок" или "пример" за да ви помогне да се избегне данок

Pls бидете сигурни дека ќе не предвид за бесплатен превозот ние ќе брод на стоките од страна на посоодвет

20 G 20 ML 25 G 25 ML Транспарентна Пластика Тегла со Алуминиумска Капак, Козметички Пакување Сад Крем Кутија, П

4ml чисто Стакло Парфем се Тркалаат На Шише со Метална КапаДетали за производот : 1 Материјал : Стакло Шише

Refillable Стаклено Шише за Козметички Крем Шишиња за Крем Стакло Пумпа Лосион ШишеКапацитет : Крем тегла : 50g

30 G 30 ML Мраз Стаклена Тегла Со Бела Акрилна Капа, Козметички Лосион Шише Пакување, за Нега на Кожата Крем

Scroll