Новак
бесплатен превозот нова мода обичните мажи машки женски 2017 Младоженецот Целосен фустан Лак вратоврска свадба Headdress клуб партија црна Две чевли

бесплатен превозот нова мода обичните мажи машки женски 2017 Младоженецот Целосен фустан Лак вратоврска свадба Headdress клуб

Достапност: Залиха
DEN 769.00
DEN 854.40


Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Во ретки случаи, тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или за време на празници.тоа нема отстапување од 1-5 cm.
Обично, вашиот парцела може да 20-60 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне од страна aliexpress стандард на превозот. Повратни информации
Клиентите се задоволни е многу важно за нас,Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ве молиме да ни испратите е-пошта ПРЕД да плаќаат ако сакате да го промените превозот адреса. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1 )купувачот : Здраво,продавачот,може да ни помогне да се избере соодветна големина? Она што големината треба да земам?
Продавачот : се разбира,пријател,можете да изберете големината според нашите големина на маса,но има отстапување од 1-5 cm како причина на поставување релаксираат. Начин На Плаќање
Прифаќаме само alipay.
Ако сакате, други превозот методи се на располагање за дополнителни трошоци,како што се DHL,UPS-от,ТНТ,EMS,Fed Ex ОДНОСНО.Поради Русија Политика,купувачот треба полно име да го потпише пакет,па pls пополни вашето полно име и детали адреса на англиски јазик.
Ако тежина над 2.
Ние брод од понеделник до петок, со исклучок на празници.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објект или погрешен објект,pls контактирајте со нас побрзо,ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа,нудиме наплата или размена.
Продавачот : здраво,мојот пријател,предизвика сите мерки се направени додека лежи релаксирате со рака.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Headwear
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Печати
Тип:
Косата Панделки
Материјал:
Полиестер

Подобро ви се допаѓа

Начин На ПлаќањеПрифаќаме само alipay.Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со на

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!!Ве молиме понуда на примачот име и презиме во ред.Инаку, ние н

CF18KT LED Flasher 8 Прилагодливи Игла Реле Модул Поправи Авто Пак Сигнал Грешка Трепка Blinker 8198050030 066504650 150 WЕлект

Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор Се Враќа РокВо случај да сте го добиле дефе

10 PCS / SET Original Логото Радијатор Силикони Coolant Цревото за Полнење За Impreza WRX СПИ 10 Генерација 2.0 Т 2009~Боја на р

Ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти која и негативни повратни информацииили отворањ

Руските купувачи pls забелешка : 1.Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот Начин На Пл

Повратни информации, и Попродажба на Услуги, Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратнит

силиконски стомак 23 месецВклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата Големина на : 36*27.8*4.4 cm Молци : 2~

Бесплатен превозот 305 Кожа антички грчки суперwalkland костим маскота костим воин костимЗабелешка : ние нап

Ние го ценат вашиот бизнис и ќе ги преземе сите можни и разумни чекор за да сепомош ако било каков пробле

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Нарачки обработени навремено по

​П 6 : Како Да Се Измери Нашата Коса?A : За кадрава и брановидна коса, Тоа треба да се протегала да се прави

силиконски стомак 810 месецВклучувајќи : стомакотColro : боја на каросеријатаГолемина : 36*26*8cmМесец : 8~10 месе

Напомена : производи со логото, ако ви треба повеќе слики, ве молиме контактирајте со нас.20142016 црвена : 2014

Scroll