Новак
304 од не ' Рѓосувачки челик DIN985 Стандард најлон заклучување орев Завртка Гром М2 М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 М14 М16. M20

304 од не ' Рѓосувачки челик DIN985 Стандард најлон заклучување орев Завртка Гром М2 М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 М14 М16. M20

Достапност: Залиха
DEN 182.00
DEN 182.40


Забелешка : следните вредности за една серија на прирачник за мерење, постои одредена грешка, умот или внимателно да го контактирате овластениот сервис! Единица : mm Номинална дијаметар
D Теренот P H M
Мин. ≈ S ≈ ≈ М2 0.4 2.8 2.0 4 М2.5 0.45 3 2.3 5 М3 0.5 3.9 2.4 5.5 М4 0.7 5 2.9 7 M5 0.8 5 3.2 8 M6 1 5.9 4 10 М8 1.25 7.9 5.5 13 M10 1.5 9.8 6.5 17 М12 1.75 12 8 19 М14 2 13.7 9.5 дваесет и две М16. 2 15.7 10.5 дваесет и четири M20 2.5 19.5 14 30

Параметрите на стоката

Големина:
M16 2pieces, M12 5pieces, M14 2pieces, M2.5 50pieces, M4 50pieces, M8 20pieces, M2 30pieces, M10 10pieces, M20 1pieces, M3 50pieces, M5 50pieces, M6 50pieces
Број На Модел На:
м2-m20
is_customized:
Yes
Бренд Име:
BOCHI
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Најлон Заклучување Ореви
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Модел:
304 заклучување орев М2-М12
Начинот на дејствување:
Авто-Заклучување
Производ сила:
6.8 ниво
Стандарден Тип:
националниот стандард
Видови на:
locknut
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.05kg (0.11lb.)
Пакет Големина:
1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

Подобро ви се допаѓа

SOA4408 Прекудупка standoffs,алуминиум 6061,природата, PEM стандард,направени во кина, во парк.Кои ги користат дока

Здраво, драги пријатели! Тоа е многу добредојде и фала ти за се доаѓа до мала продавница Новата продавни

Големина На Шприцоване Круг Knurled Вметнете Оревиd=M2 D=3.5 mm H=5mmДетали На Шприцоване Круг Knurled Вметнете Ореви

Предмет : Алуминиум Standoffs M3x45 Женски Летало DIY ЦрнаТема Големина М3L = 45 mmS = 6Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Има

Нерѓосувачки Челик Хексагонална Орев Тенка Хексадецимален Завртки DIN439 M4 M5 M6 М8 304 HW134 М4 големина : M5 голе

Име : CNC Ореви Спецификации : ER20M Материјал : висококвалитетна екипа челик Термичка обработка Цврстина : 44

Предмет : Алуминиум Standoffs M3x35 Женски Летало DIY ЦрнаТема Големина М3L = 35 ммS = 6Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Им

Големина На Шприцоване Круг Knurled Вметнете Оревиd=М2.5 D=3.8 mm H=8ммДетали На Шприцоване Круг Knurled Вметнете Оре

Предмет : Алуминиум Standoffs M3x21 Женски Летало DIY ЦрнаТема Големина М3L = 21 mmS = 6Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Има

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари10 Pcs М8 М8*17 M8x17 Zin

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви

започнетекрајотAXK 50 Pcs M3 / M4 / М5*10*6 За 20 Серија Слот Торев Лизгачки Т Орев Чекан Пад На Нут се Зацврсти Коне

Компанијата зафаќа површина од 3670 квадратни метри, постојните вработени се повеќе од 250 луѓе.,Ltd е една ф

Големина На Хексагонални Род Copling НутДетали За Хексагонални Род Copling НутИспорака На предмети ќе биде ис

50pcs м12*24.5 челик, со жолта цинк countersunk занитвам орев вметнете нут

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариМ3 М4 M5 M6 М8 M10 М12

Scroll