Новак
Мајка и Ќерка Свадба Елегантен Фустани Мама и Мене Флорални Мода Облека Мајка и Ќерка Макси Фустан Семејство Појавување на Облека

Мајка и Ќерка Свадба Елегантен Фустани Мама и Мене Флорални Мода Облека Мајка и Ќерка Макси Фустан Семејство Појавување на Облека

Достапност: Залиха
DEN 9599.00
DEN 9599.04

СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !!
Само високо квалитетни Производи е дозволено да продаваат надвор, во овој магазин,
ние ќе ги провери evey производи " квалитет пред да се испрати надвор! Цената е за едно лице само
ако треба за мајка и деца pls плати заедно
Како да се купат 2 облека и за девојка и мајка? Чекор 1 : ве Молиме изберете боја и големина за девојка. Потоа кликнете на "додади во кошничка". Чекор 2 : "Продолжи Шопинг" за да изберете боја и големина за мајка ми. Потоа додадете во количката. Чекор 3 : "View количка" да плати за двата облека
1. ние обично брод вашата нарачка во рок од 2 дена во приемот на вашата исплата.
2.ние брод предмети преку EMS,UPS-от,DHL,FEDEX,ТНТ ,epackt или Кина/Хонгконг Пост воздухопловната, ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.
3. Помалку $100, предаден од страна на Кина/Хонгконг пост. Над $100, предаден од страна на EMS, UPS-от, DHL. Тоа обично трае 5-8days за испорака.
4. Кина /Хонгконг пост, нормално земе 15-30 дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго, искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.
1. Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме за вашата вредност време.
2. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural (3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди)повратни информации.
Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем

Параметрите на стоката

Големина:
mom S, mom M, mom L, mom XL, mom 2XL, mom 3XL, mom 4XL, kid 12M, kid 18M, kid 2T, kid 3T, kid 4T, kid 5T 6T, kid 7T 8T, kid 9T 10T, 11T 12T
Бренд Име:
Aiqingsha
Тип На Објект:
Фустани
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Chiffon
[a] пигмент:
Пинк
Производот Категорија:
партиски Носат
Сезоната на котираните година:
Летото 2017
елемент:
Принцезата
НЕМА.:
ZY

Подобро ви се допаѓа

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабавалинија форма целосна ракави зимски сти

Пакување : 1 buc спакувани во 1 торба Материјал : 95% Полиестер, 5% SPandex Добар Квалитет БЕБЕ Големина : XXS(18 / 24 M) X

Големина на облека Lengt h (cm) Градите(cm) должина на ракав (cm) рамо(см) панталона Должина(cm) Стока код 03М 56 52 23

Ако сакате други изразат како : ТНТ, FEDEX, DHL, EMS, итн.5 2 2 T / 3 T 43 61 38 27 90105 12 ве Молиме испратете го заврши точна

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нов фустан без

Ако објектот е дефектен, pls пратете ни слики и контактирајте со нас пред поведување на спор.Ние нудиме Ви

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : pleated ракави бела стил со conch печати формално ф

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : кратки ракави pleated стил со polka точка печатење

Можеби како овие : Дете Големина Ознака големина НАС големина Должина Биста Половината висина од 100 3 53 62

2017 Божиќ Деца Возрасни Семејство Пижами Поставите Подароци !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Б

Рамо до Биста : __cm1.Овој фустан треба 7 до 10 дена може да се испрати, и ние ќе го користиме DHL Или eЕМС или ПР

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Лето Пролет бренд дизајнер нови кратки ракави фуста

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : pleated целосна ракави стил жакард пинк со панда

Можеби како овие : Дете Големина Ознака големина НАС големина Должина Биста Половината висина од 100 3 62 64

Цената е за едно лице само(поддршка прилагодите,треба да ми кажете големина)ако треба за мајка и деца pls

100% moneyback Загарантирани!Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.Ако било какви прашања

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нов фуста

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови 100% Eyelash чи

5 3 T 90105 4 T / 110 45 / 68 26 4 T 105115 6 T / 120 48 / 72 27 6 T, 115125 8 T / 130 51 / 76 28 8 T 125135 10 T / 140 54 / 76 30 10 T 135145 12 T / 150 56 / 84 34 12 T 145155 /

07"Пакет : 1 buc фустан, ѓердан не ги вклучуваат,Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот мето

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови кратки ра

СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !! ЦЕНА DEPEDN НА КВАЛИТЕТОТ !!само добар квалитет на стоката е дозволено да се п

Scroll