Новак
Мотоцикл CNC Handlebar Завршува Костец Лизгачот Мотор Управувачот Бар Приклучок за јамаха mt09 МТ-09 FZ-09 mt10 xj6 fz10 МТ-07 FZ-07

Мотоцикл CNC Handlebar Завршува Костец Лизгачот Мотор Управувачот Бар Приклучок за јамаха mt09 МТ-09 FZ-09 mt10 xj6 fz10 МТ-07

Достапност: Залиха
DEN 575.00
DEN 727.68

Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард.Ние НЕ ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, виша сила и слично.
Забелешки :
1.Сликите се за повикување само. Единица(s) врати и да се најде не-неисправни ќе бидат вратени на купувачот трошоци.Ние НЕ ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, виша сила и слично.Ако бродот да Aliexpress адреса.Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство.Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн, во paypal е порака кога ќе се грижат за нас.Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Превозот, ракување, осигурување надоместоци се неповратни. Се враќа мора да ги имаат сите оригинално пакување и додатоци.Ние брод на Aliexpress адреса. Купувачот е одговорен за враќање превозот на трошоците и ние ќе се направи замена или кредитна во зависност од нашите залихи
3. Начин На Плаќање :
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Да ги знаат сите детали, ве молиме контактирајте со нас со е-маил. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Прифаќаме САМО Alipay и брод item(s) to Alipay е потврдена адреса
2.
Специфични : Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : CNC Алуминиум Лесно да го инсталирате, Завртка постојат во рака бар завршува Боја : Црна/Црвена/Златниот/Сино/Сива/Сребрена Количина : пар (Лево и Десно) Fitment : За MT-07/FZ-07 2014-2018 За MT-09/FZ-09 2014-2018 За MT-09 Трагач 2015-2018 За MT-10/FZ-10 2015-2018 Пакет : пар од страна на лентата завршува Забелешка : имаме 6 бои за избор, ако понудата големо цел може да се меша бојата на некоја цел.

Параметрите на стоката

боја:
Злато, Сребрена, Црвена, Сина, Црна, Сива
Бренд Име:
Р QIANKONG
Motobike Направи:
Јамаха
Боја:
Црвена/Црна/Сина/Gold/Сива/Сребрена
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Состојба:
100% Сосема Нов
Производство:
Кина
Е Прилагодена:
Yes
За:
ЗА ЈАМАХА МТ-09 2014-2017 XJ6 2010-2013 МТ-10 FZ10 2011-2018

Подобро ви се допаѓа

Повеќе сродни производи,кликнете овде 1 PC 7 / 8" Мото Велосипед Handlebar На Исклучување Копче за Глава Магла С

Опис : Употребата на T6061 алуминиумлегура на магнезиум со доволно сила и добра отпорност на корозијаДемо

Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за сло

Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било пов

Scroll