Новак
ORZ 2L Нерѓосувачки Челик Вакуум Колба Кафе Чај Термос Колба Шише Топла и Ладна Вода Литургија Термос Двоен Ѕид Изолирани Шише

ORZ 2L Нерѓосувачки Челик Вакуум Колба Кафе Чај Термос Колба Шише Топла и Ладна Вода Литургија Термос Двоен Ѕид Изолирани Шише

Достапност: Залиха
DEN 1704.00
DEN 2434.08


Овој вакум шише доаѓа со трајни нерѓосувачки челик изградба карактеристики со матирано заврши тело. Со двоен ѕид од не ' рѓосувачки челик, го задржува течности топла или ладна повеќе од 24 часа изградени. Поради двоен ѕид изолација, од не ' рѓосувачки челик телото останува студена на допир со топли пијалаци и кондензација-бесплатно со ладни пијалаци. Притиснете тип на прекинувач дизајн лесно за едноставни една рака фрлаат. Совршен за дом, канцеларија или деловна употреба. Едноставно направете/прелива вашиот пијалок во тенџере во утринските часови. Тогаш секој може да уживате во тоа на целиот ден, долго време во својата оригинална температура!

Параметрите на стоката

Капацитет:
2L
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Број На Модел На:
200065
Обликот:
Стомакот Првенство
Бренд Име:
ORZ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Шише Тип:
вакуум
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Термо Изведба:
12-24 часа
Применливи Луѓе:
Жените
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Шампањ + Brownness
функција 1:
Двоен Ѕид Вакум Шише, Термос Колба, Вакуум Литургија
функцијата 2:
Нерѓосувачки Челик Вакуум Вода Термос Шишиња
Функција 3:
Кафе Чај Шише Термос Колба, Изолирани Шише
Пакети Листа :
1 x 2L Вакуум Литургија

Подобро ви се допаѓа

4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете в

Капацитет : 450ml Материјал : Внатре и надвор од 304 од не ' рѓосувачки челик гумени прстен слични на мат текс

modname=images&cols=1&colspace=0&rowspace=0&align=center modname=ckeditorЗа Производите1.Фотографии на производи е целосно во согласност

Попаметни Здравје Термос Шишиња Изолација Кригла Канцеларија Вакуум Колба Гимнастик Отворено Спортск

Информација за производот : Материјал : не ' Рѓосувачки челик+PP Капацитет : 300ml Големина : Околу 7.5cmx15cm Паке

500 ML Цртан филм од не ' Рѓосувачки Челик Колба Вакуум Thermoses Шише Термос Канцеларија Термо Шолја Кафе Терм

Функција 1.Оваа чаша течењедоказ дизајн 2.Друг дел чаша со топла функција (околу 612hours), погоден за канцела

Нерѓосувачки Челик Изолирани Термос Шишиња Термо Вакуум Колба Голем капацитет Thermose Термички Кафе Garrafa T

ONEISALL 400 ML Нерѓосувачки Челик Вакуум Канцеларија Чаша со Рачка Изолација Чај Првенство Течењеpoof Човек Те

Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.Поради р

Повратни информации : 1 Drinkware Тип : Вакуум Колби & Шише Термос.304 нерѓосувачки челик внатрешниот...

Ви благодариме за вашиот поддржува.2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака Превозот

5 Боја Нерѓосувачки Челик Изолирани Термос Шишиња 800ml Термо Вакуум Колба Thermoses Термички Кафе Garrafa Termica Сп

5x20cmБоја : Розова, сина, виолетова, зелена за избор наCampacity : 300mlФункција : 1.Пакетот Вклучува : 1x Термос Шиши

Пратката 1)Ние ќе брод редоследот по 3 работни дена и според времето на исплата, ве молиме да обрнете во в

Шарени Класичен Елитното Чаши 480ml Нерѓосувачки Челик Вакуум Колба Кафе Чај Кригла Термо Чаши Изолирани

Scroll