Новак
Компатибилен Тапан чип за Xerox Phaser 7760 7760DN 7760DX 7760GX боја ласерски печатач тонер кертриџ 108R00713

Компатибилен Тапан чип за Xerox Phaser 7760 7760DN 7760DX 7760GX боја ласерски печатач тонер кертриџ 108R00713

Достапност: Залиха
DEN 144.00

Одлична комуникација.
Добредојдовте да ја посетите нас!
Ако било истрага, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас во својата погодност. Zhanna(Од САД) Verry Добра услуга+++++++++++++++++++++++Роџер(Од Канада) Цена добро.
Компатибилен Тапан чип за Xerox Phaser 7760 7760 DN 7760 DX 7760 GX боја ласерски печатач тонер кертриџ 108 R00713
Предност Професионални производител на тонер кертриџ чипови за неколку години Квалитет : Голем обем фабрика силна поддршка Гаранција : 1 : 1 да го замени било неисправни производи предизвикани од нашите произведени Конкурентна цена : Заштеда до 70% Брза испорака : Сите налози ќе бидат брод во рок од 24 часа од DHL/UPS/ФЕДЕКС/EMS итн. Многу задоволство.

Параметрите на стоката

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Структура:
Кертриџ Компонента
Број На Модел На:
Phaser 7760/7760DN/7760DX/7760GX
Применливи Опрема:
Печатач
Компатибилен Бренд:
XEROX
боја:
BK
Модел На Печатач:
Phaser 7760/7760DN/7760DX/7760GX
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Delievery време:
1-3 дена по примам целосна исплата
Страница Принос:
35K
кертриџ модел:
108R00713

Подобро ви се допаѓа

Пакет Содржина : 5 PCS × Црн тонер кертриџ чип5 PCS × Синозелена тонер кертриџ чип5 PCS × Магента тонер кертриџ

Ние не испорака на стока за викенд или државни празници.Русија треба примачот име и презиме.♥ Професион

Испраќаат КОЛИЧИНАКако и обично 20pcs(5set) испраќаат Или забелешка вашиот мешани квалитет.Компатибиленсо10

На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.Ве молиме undersatand,ви б

Брза испорака Овие трошоци се клиентот одговорност.ПРОИЗВОД Детални ШОУБезбедно И Професионални Пакув

Тапан Кертриџ Чип за Okidata Oki B4600 Б 4600 Слика ЕдиницаЗа Бренд : Oki OkidataЧип Тип : Тапан ЧипЧип Модел : B4600Боја : Ц

На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.4pcs / многу Оригинале

Име на производ : Тонер Кертриџ чипЗа бренд : HPКомпатибилни Модели : CE320 A / CE321 A / CE322 A / CE323 A(128 A)Боја : Црна /

TNRC3 MK1 тонер чип за OKI MC852dn боја ласерски печатач кертриџ 4 K ЈП верзија за ЈапонијаПредност Професионални

Име на производ : Тонер Кертриџ чипЗа бренд : HPКомпатибилни Модели : CE410 A / CE411 A / CE412 A / CE413 A(305 A)Боја : Црна /

Технологија : пукнатината чипови според вашиот orignal и avaliable примерок, нови чипови ќе бидат развиени секо

Ние се транснационални корпорации, само се стремиме за 5 ѕвезда позитивни повратните информации и ќе се

Име на производ : Тонер Кертриџ чипЗа бренд : CanonКомпатибилни Модели : CRG120 / 320 / 720 / 920Боја : ЦрнаПечати Стан

Нашата цена да не се вклучат сите даночни и оддалечените области : За HP 88 / HP88Печатачи : Погоден за употре

Лесен и безбеден шопинг, јас препорачувам тоа Zhanna(Од САД) Verry Добра услуга+++++++++++++++++++++++Роџер(Од Канада) Це

Ве молиме да оставите добар фидбек, ви благодарам многу Клиент наредби следните упатства важат онаму ка

Име на производ : Тапан Единица чипЗа бренд : Коника MinoltaКомпатибилни Модели : IUP14 K(A0 WG03 J) / IUP14 C(A0 WG0 KJ) / IUP14 M

Име на производ : Тонер Кертриџ чипЗа бренд : HPКомпатибилни Модели : CF380 A / CF381 A / CF382 A / CF383 AБоја : Црна / Сино

Име на производ : Тапан Единица чипЗа бренд : SamsungКомпатибилни Модели : CLTR409 / R407Боја : ЦрнаПечати Стандард

Испраќаат КОЛИЧИНАКако и обично 20pcs испраќаат Или забелешка вашиот мешани квалитет.Компатибиленсо106 R015

Scroll