Новак
Математика Перница Покрие Дигитални Перница Случај Мотивационо Писмо Headboard Подарок Збор Стрелките на Елени Фрли Перница Кафе 18X18 Полиестер

Математика Перница Покрие Дигитални Перница Случај Мотивационо Писмо Headboard Подарок Збор Стрелките на Елени Фрли Перница Кафе

Достапност: Залиха
DEN 181.92


За да ги заштитите вашите интереси ,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа .
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот.
Превозот Услови
Ние ќе испорака на објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.
Опис На Производот
·Материјал : Памук и лен мешавина/Полиестер
·Затворање : Скриен патент
·Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница поклопец (перница внатрешна не е вклучена)
·Печати : Само од една страна, печати, боја на ткаенина е беж, не чиста бела.

Параметрите на стоката

Големина:
43x43cm
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
Шарени Булдог
Шаблон Тип:
Писмо
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DX9512
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Материјал:
Лен и памук / Полиестер
Употреба:
Свадба
Материјал:
Полиестер лен
Големина:
17.7 инчен
ткаенина боја:
Беж
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар, шопинг центар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче, Кино
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
Модел 1:
Можете Да Го Стори Тоа Карирани Кормило Црвена
Шема 2:
Те Сакам Портокал Црна Сидро

Подобро ви се допаѓа

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Божиќ Црвено Слика Перница Случај РАДОСТ Подарок Кутија Бел Топката Sock 45*45см Плоштадот Дрво Ѕвезди Перн

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

За да ги заштитите вашите интереси ,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема д

Нордиските Стил Слатки И Смешни Животни Перница Покрие Персоналните 43*43cm Цртан филм Куче, Мачка Мрзливо

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитетБоја : Како на сликаМатеријал : Памук + ЛенГолем

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиГолемина

Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса На сликите кои се прикажани не се вистин

За Нас По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана Ние нудиме на нашите клие

3(W) ИнчиНевидливи патент на дното на перница маскаМоделот е само на предната страна на страна , на грб е б

Ние ќе брод да ја стандардната адреса на ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напушт

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Сублимација Материјал Акварел Стил Симпатична Кутре Pillowcase Дома Dorm Соба Троседот Автомобил Декорација

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Шарени Животни Перница Случај Елени Носорог Лав Коњ 43*43 CM Слон Мечка Мајмун Зајакот Оркестарот Home Office Ка

Scroll