Новак
polk точка жените облека големи димензии фустани лето есен нови плус големина долго chiffon фустани turtleneck latern долг ракав фустан

polk точка жените облека големи димензии фустани лето есен нови плус големина долго chiffon фустани turtleneck latern долг ракав

Достапност: Залиха
DEN 1044.00
DEN 1273.92


Answer : ___________________________ Note : Ние секогаш се прогласи парцела помалку од 15за да се избегнат високите даноци. Големина на Табелата(cm) 1 cm=0.39 Инч. Модели и мерење на различен начин, стоки големината може да биде 1-3 см грешка.

Параметрите на стоката

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Материјал:
Полиестер
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Dot
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Sashes
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Половината:
Империја
Деколте:
Turtleneck
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
YLFS-H8922
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Година на листата / сезоната:
Летото 2017
ткаенина име:
Чипка
Главните состојки ткаенина:
Полиестер (полиестер)
Содржината на основната ткаенина компонента:
100%
Без разлика дали тоа е инвентар:
Yes
реден број:
H8922
Боја:
Црна
Големина:
L, XL, 2XL, 3XL, 4XL, 5XL

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме проверете ги Превозот и Пакување листа за детали Плаќањето се очекува да бидат примени во рок

Бразил,Германија,Италија,Турција за EMS, pls бидете внимателни да го изберат ,за овие земја,стока лесно да с

ако над 60 дена, што, исто така, не се стоки, pls контактирајте ме.

........................................................................................................... Почитувани Купувачи, Добредојдовте на нашат

Ali Express Стандард Превозот Ќе се 1035 работни дена,Бесплатен превозот Ние го прифаќаме Ali Pay Запад Унија, Moneybo

2018 Нов Цвет Девојки Принцеза Се Облекуваат Свадба Деца Девојки Вечер Партија Фустани Бебе Деца Роденде

ГОЛЕМИНА : 7(2 Years)ГОЛЕМИНА : 9(3 Years)ГОЛЕМИНА : 11(4 Years)ГОЛЕМИНА : 13(5 Years)ГОЛЕМИНА : 15(6 Years)

Ако сте задоволни со цел, ве молиме оставете 5 stas повратни информации за цел;Ако сега, ве молиме контакти

2015 Година Нови Есен Зима Жените Се Облекуваат Секси ОВратот Долг Ракав Поврзана Фустани, Модни Нерегула

Ali Express поддржува Виза , Мастеркард , Western Union , и преведување преку банките Плаќање 1 Ако не сте задоволни

Vestidos verano 2017 Жените Лето Плажа, Секси Фустан со Отворен Грб V Вратот без Ракави Цветни Фустан Голема Голем

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки Купувачот ќе биде одговорен за такси прево

4 препорачувампрепорачувамАзија Големина Должина Биста Ракав ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН L 73 28.3 Купи

Ако не сте задоволни со нашата објект,ние прифаќаме враќање во рок од 30 дена.5 кг кога цел е над $50 и повеќ

Ни ГолеминаФустан Должина(cm)Биста(cm)Половината(cm)Препорачуваме Висина(cm)2 T515644901003 T5660461001104 T6164481101206 T6668501201

Драг пријател Ние сме сега нормално за работа Добредојдовте на цел, ние ќе ги испратите како најбрзо што

Бесплатен Превозот За Светот3 Ве молиме email на нас пред да замине на негативни повратни информации или о

Јас ќе се справи со тоа Ви благодарам многу!Драг Пријател : Ако имате потреба од нашите услуги, добредојд

Ние може да не се одговорни за промена на умот или изгубени пошта, но ако грешка е наш, Ние ќе бидеме среќ

Жените Лето Повик Краток Ракав Вечер Партија Clubwear Фустан Кратко Мини Фустан 100% Сосема Нов И Висок Квали

container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .сад{маргин

Scroll