Новак
Нова Жешка Обичај Благодарни Мртвите Плоштадот Pillowcases патент Мода Обичај Перница Случај Перница Покрие Декоративни Pillowcas

Нова Жешка Обичај Благодарни Мртвите Плоштадот Pillowcases патент Мода Обичај Перница Случај Перница Покрие Декоративни Pillowcas

Достапност: Залиха
DEN 181.00
DEN 201.60

Однапред ви благодариме за вашето трпение. Плоштад големина : Правоаголни големина : 8 X8inch (20 X20cm) 14 X18inch(35 X45cm) 14x14inch (35x35cm) 16 X24inch(40 X60cm) 16x16inch (40x40cm) 18 X30inch(45 X75cm) 18x18inch (45x45cm) 20 X30inch(50 X75cm) 20x20inch (50x50cm) 24x24inch (60x60cm) ги опфаќа Сите прирачник за шиење причина, не може да постојат и 2-3cm (околу 0.
·Методи За Плаќање
Во моментов, aliexpress може да ги поддржи купувачи преку кредитна картичка (ЈЕНИ канал и долар канал), Web Money (WM), TT remittance, western union, Qiwi паричник, Бразил Boleto. Нашата фабрика може да го прилагодите за други големина, и ако може да ги обезбеди примерок, можеме да правите што сакате.
Разликата во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.Ве молиме проверете ги спецификации пред да се одржи редот. За нега на настава : машина мие и се исуши. Трговија на големо ве молиме договор со нас за подобра цена и да ги изразат испорака! Ако сакате други големина / материјал или имате било каков проблем во врска со производот ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.Сепак,доколку сметате дека на објектите што сте ги примиле е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
· Нормално на сад разлика во големината на се околу 2-3cm во мерењето. Со цел да се задржи свежа боја, Тоа ќе биде подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење. Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо, но поради високите e-mail на јачината на звукот и различни временски зони,тоа може да потрае некое време за нас да се одговори(и не можеме да одговарате на пораки неделите и други државни празници, ве молиме почекајте со трпение ако ни испратите пораки на/пред овие денови).

Параметрите на стоката

Големина:
20X20cm one sides, 35X35cm one sides
Број На Модел На:
KGFO-8
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Техника:
Nonwoven
Материјал:
Полиестер / Памук
тема count:
400TC
Шема:
Обична Обоена
Непристојни Слика:
No
одделение:
одделение А
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Бренд Име:
shunqian
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шаблон Тип:
Печати
Сексуално Сугестивна:
No
Ткаенина Count:
60

Подобро ви се допаѓа

Лен Памук Перница Покрие Перница Покрие [Материјал] Памук, Лен Мешавина [Description] Не вклучувајќи Пополнув

Производ Карактеристики Сосема Нов 1 PC Перница Капак (Сите едендвострано печатени перница опфаќа се бел

Лен Памук Перница Покрие Перница Покрие [Материјал] Памук, Лен Мешавина [Description] Не вклучувајќи Пополнув

Како резултат на компјутерски монитори и осветлување причини, вистинската боја на производот може да б

Опис : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : полиестер праска кожатаГолемина : 40x40cmПримерок детали :

Лен Памук Перница Покрие Перница Покрие [Материјал] Памук, Лен Мешавина [Description] Не вклучувајќи Пополнув

Ние само брод вашата потврди адреса во aliexpress,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точ

Сите овие се многу класичната црна и бела перница капак Цевки Работ и скриен Патент Затворање.Таа изгле

Ако не сте го добиле вашиот парцела но на рокот за испорака е доаѓање, ве молиме да ни побара да се прошир

Ирваси Елени Печати Дома Декоративни Памук, Лен Фрли Перница Перница Случај Покрива Троседот ДомаСпеци

Производ Карактеристики Сосема Нов 1 PC Перница Капак (Сите едендвострано печатени перница опфаќа се бел

Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме промени во Али примање адреса ПРЕД да плаќаат.Ако не ст

Добредојде! Ве молиме имајте во предвид : 1.ова е само за перница маска , цената не вклучувајќи го и овој с

Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е најевтиниот превоз, ќе биде не логистика информации по напуштањето на

wyприклучокstartЖешка Стока$16.99$18.99$18.99wyприклучоккрајOrenchi не Furo Jijou аниме Карактери кул момче Wakasa фрли перни

Производ Карактеристики Сосема Нов 1 PC Перница Капак (Сите едендвострано печатени перница опфаќа се бел

Ако ви се итни, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS / Федекс / UPS / DHL.

Pillowcase е во рамките на цвест производи, поради рачни мерења на локации, може да биде 2 ~ 3cm грешка, се надева

Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме промени во Али примање адреса ПРЕД да плаќаат Ако не са

Лен Памук Перница Покрие Перница Покрие [Материјал] Памук, Лен Мешавина [Description] Не вклучувајќи Пополнув

Scroll