Новак
PRAYGER Инфраред Жените Поддршка Назад Стомак Girdles Стомак Контрола Shaper слабеење Појас бендови заврши Дише Половината Тренер Cincher

PRAYGER Инфраред Жените Поддршка Назад Стомак Girdles Стомак Контрола Shaper слабеење Појас бендови заврши Дише Половината Тренер

Достапност: Залиха
DEN 767.00
DEN 815.52


6804
ГОЛЕМИНА
Големина M : Половината линија : 73-87cm
Големина L : Половината линија : 87-103cm
Големина XL : Половината линија : 103-120cm
Големина XXL : Половината линија : 120 -138 cm
1 cm=0.39 инчен;1 инч=2.54 см

Параметрите на стоката

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Број На Модел На:
3218758
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Најлон,Spandex,Памук
Shapewear:
Половината Cinchers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
prayger
Декорација:
Никој
Контрола Ниво:
Фирма

Подобро ви се допаѓа

Американската Тело Shapers Стомак Контрола Слабеење Појас Постпартална Корсет Тежина Губење На Памук Град

добра вредност за парите3.снабдување типние се вклучат во дама секси костим и секси долна облека.underbust м

Вие сте добредојдени да не контактирате преку порака или email!ПревозотНашиот работен ден од понеделник д

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски

8617ГолеминаXSSМLXL2 XL3 XL4 XL5 XLдолжина58cm60см62cm64cm66cm68cm70cm72cm74cmширина25cm7176

Godier ПоловинатаСлабеење Појас Жена Половината Тренер Корсет Појас underbust Girdles стомак Тело Shapers Постпартал

Ова корсет ви дава цврста мускулна контрола и размена на инстант половината намалувањеСостојба : 100% Нов

Оваа половината тример има двојноприлагодување велкро на вредноста за големината точноста мрежа поддр

Со e Packet : Општо земено, ние ќе default брод од страна на e Packet да се САД и РУСИЈА , ќе трае околу 715 работни дено

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за

Секси Жените Нови Половината Cincher Корсет Тело Shaper Фирма Масти Горење Корсет Girdle Слабеење Вест Стомакот

GZXISI Shapewear Слабеење долна облека Тело Shaper Корсет Чипка долна облека За Жени Контрола на Стомак Половинат

2014 Година Нови Жените Топла Shapers Тенок Појас Масти Горење Половината Појас Корсети Стомакот Дише Тело Scu

modname=ckeditorГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ : Hight : 25cmS : должина : 58cmМ : должина : 61cmL : должина : 64cmXL : должина : 67cmXXL : должина

Scroll