Новак
2017 Нови Жените Секојдневен Чевли на Вистинска Мека Кожа Женски Станови Не се Лизга Жена Мокасини Слободното Лизгање На Брод Чевли Плус Големина 35-43

2017 Нови Жените Секојдневен Чевли на Вистинска Мека Кожа Женски Станови Не се Лизга Жена Мокасини Слободното Лизгање На Брод

Достапност: Залиха
DEN 617.00
DEN 1342.08


4) Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Совети :
* Се должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.5 CM НИ ГОЛЕМИНА 5= ЕВРА ГОЛЕМИНА 36 = ВНАТРЕ 23 CM НИ ГОЛЕМИНА 6= ЕВРА ГОЛЕМИНА 37 = ВНАТРЕ 23. ( Совети : руската нарачка адреса треба да ја напушти детален држава град име треба да биде целосно име и презиме,или нема да ја добиете парцела! ).5 CM НИ ГОЛЕМИНА 9= ЕВРА ГОЛЕМИНА 40 = ВНАТРЕ 25 CM НИ ГОЛЕМИНА 10= ЕВРА ГОЛЕМИНА 41 = ВНАТРЕ БЕА 25,5 СМ НАС ГОЛЕМИНА 11= ЕВРА ГОЛЕМИНА 42 = ВНАТРЕ 26 CM НИ SIZE 12= ЕУР ГОЛЕМИНА 43 = ВНАТРЕ 26.
3) ако стварта е оштетена : a s одговорен продавачот,ние гарантираме за слободна размена или наплата.
2) Без оглед на тоа на кој начин ние ги испратите , ако не можете да добиете производот на крајот на поставено време , ние гаранција за враќање полн со пари назад или да го продолжи времето за испорака .5 CM НИ ГОЛЕМИНА 13= ЕВРА ГОЛЕМИНА 44 = ВНАТРЕ 27 CM 2017 Нови Жените Секојдневен Чевли на Вистинска Мека Кожа Женски Станови Не се Лизга Жена Мокасини Слободното Лизгање На Брод Чевли Плус Големина 35-43 Испорака : 1) Откако ќе го купи производот, ние ќе го организира испорака за вас како е можно поскоро (нормално, во рок од 1-7 дена), со исклучок на празници.
Враќање :
1) Неточни стоката или не е во согласност опис : ако купувачот сакаат да се врати стоката, продавачот ќе плаќа за $5 товар, ако купувачот не сакаат да се вратат, продавачот ќе рефундирање на половина од вкупната цена.
НИ ГОЛЕМИНА ОД 3,5 = ЕВРА ГОЛЕМИНА 34 = ВНАТРЕ 22 CM НИ ГОЛЕМИНА 4 = ЕВРА ГОЛЕМИНА 35 = ВНАТРЕ 22.
3) Ние обично брод вашите производи преку Кина Пост / Хонг Конг Пост Воздух Пошта која ги зема 15-50 работни дена за да стигнат до вашата локација,Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Параметрите на стоката

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Insole Материјал:
Свиња Сплит
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Повод:
Повик
Број На Модел На:
Продавница Бр 1628975
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Станови Тип:
Мокасини
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Бренд Име:
dobeyping
Обвивка Материјал:
Никој
Жените Чевли:
Крпеница, Медицинска Сестра Грашок Чевли, Мешана Боја, Латекс, Мека, Плитки
Жените Секојдневен Чевли:
Жените Брод Чевли, Ниска Пета, Работни Чевли Мајка, Не Се Лизга Гумени Единствена
Пол:
Возрасни, Жени, Мажи, Жена, Мајка, Млади Девојки, Жена, Жена
боја:
Жолта, Портокалова, Црвена Роза, WineRed, Црна
Големина:
35, 36, 37,38, 39, 40, 41, 42, 43
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Трговија на големо и на Мало:
Yes
Карактеристики:
Бесплатни & Drop Превозот, Дише, Рамни Со, Удобно, Дише
Специјален Попуст:
MOQ 1 пр, 2 prs или повеќе од 5% попуст
секојдневен чевли на кожа:
Есен Нов Стил, Надвор, Мека Кожа, Грашок Бремените Жени е Чевли

Подобро ви се допаѓа

02Ако Ногата должина е 22 Cm ,ве Молиме изберете НИ големина 4 Ако не сте сигурни, ве молиме испратете порака

ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотограф

Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информац

Подготовка на Време : ние треба 23 дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.Нашите г

Нов Дизајнер на Чевли Creepers Жена Мода Топката Црна / бела Кожа Станови 2017 Жените Платформа Одење Чевли Mocca

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Внимание : Овој вид на чевли е помала од вашата нормална големина, па ве молиме изберете ед

Kindest и Важни Информации : Пред да се направи нарачката, треба да бидат внимателни за да се измери нозете д

05Додадете стоката во вашата шопинг кошничка,добие најдобрата цена во прв пат и да се купи во време...

Почитувани, ве молиме проверете ги следните големина на табелата внимателно пред да нарачате!!! Превозо

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации...

Почитувани, ве молиме проверете ги следните големина на табелата внимателно пред да нарачате!!! Превозо

Почитувани, ве молиме проверете ги следните големина на табелата внимателно пред да нарачате!!! Превозо

ве молиме напишете вашето барање во забелешка, ние ќе се обиде тешко да се исполнат вашите барања, ако то

Ние сме толку гр ateful да ве информираме дека ние се уште немаме.1 главната продавница,ако имате прашање за

2018 Мода Жена Секојдневен Рамни Чевли Чипкаup Лето Жените Станови Удобни Обувки Жена Чевли String Мушка Женс

Оригиналната Намера Нови Домот, Жените Станови Посочи Пети Рамни Чевли Црна, Црна, Сина, Виолетова Вино

Scroll