Новак
Бесплатен превозот Жените Возрасни Градите Назад Градите Поддршка Појас Пенкалата Рамо Подготвуваат Orthopedics Држење Завој Здравствена Заштита

Бесплатен превозот Жените Возрасни Градите Назад Градите Поддршка Појас Пенкалата Рамо Подготвуваат Orthopedics Држење Завој

Достапност: Залиха
DEN 1154.00
DEN 1775.52


Ние сме фабриката ,ние си имаме свој бренд и ние, исто така може да понуди OEM/ODM производи како на вашите барања.ако ви треба големо на нашите производи,ве молиме контактирајте со нас.
Ако не ја добиете вашата предмети во времето за испорака, ние ќе се најде решение за вас. па ако имаш било какви проблеми, ве молиме да не се отвори спорот. само контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволни решение.
Држење Подготвуваат Функција :
1 Поддршка дизајн помага да се поправи лошата држење на телото на грбот и рамото
2 Повлекува рамо & назад кон правилна положба на телото
3 Обезбедува потребната поддршка назад
4 Превенција на адолесценти вообичаено humpback
5 12 Високо енергетски магнети контакт со ' рбетот & граѓа регионот
6 Не ограничување на уни-секс дизајн за мажи и жени
7 Целосно прилагодливи, удобно и лесно да се носат
Медицински Одделение! - Назад Поддршка И Држење Пенкалата
Прилагодлив На Исправен Став На Телото Пенкалата Целосно Назад Поддршка Појас Вест Заграда
Општ опис
Ова е производ кој може да ги задржи вашето рамо во право позиција и затоа помага да се земе товарот исклучите средниот и долниот дел на ' рбетот. Тоа е идеален за обезбедување силна поддршка и спречување на slouching.
Карактеристики
100% материјал објект фотографија !
Ќе го добиете она што го гледаат !
Сите код, целото семејство да се користи
-Сосема нов и висок квалитет
-Меки и удобни за носење
-Предлага услови како osteochondrosis, остеопороза, pectus excavatum, сколиоза, kyphosis, лумбаго, radiculitis
Пакет
1x Целосна Back Поддршка Појас
Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања, било какви проблеми со било производ што ќе го купите од нашата продавница, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку ebay порака

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Материјал:
Композитен Материјал
Бренд Име:
АО FEI TE
Број На Модел На:
ИСХРАНА-B003
Ефект:
Корсет за држење пенкалата
боја:
Црна, Црвена
Големина:
S M L XL XXL
Материјал:
Neoprene,Еластична,Мрежа Colth
Функција:
Поддршка пенкалата болка во грбот
Функција:
Корсет за мажите, bdsm ропството на мажите
назад држење пенкалата:
Рамо поддршка заграда
држење пенкалата:
Врати се подготвуваат за болка во грбот се чувствувам
телото shaper слабеење:
адвокатско назад подготвуваат lumbar назад подготвуваат за поддршка
Врати се подготвуваат корекција на држење на телото:
ортопедски држење заграда

Подобро ви се допаѓа

100% Оригинални & Бесплатен Превозотние би можеле да се нудат различни соодветно решение според вашата ра

Гумени седиште перница за bedsore, decubitи hemorrhoid Спецификација : Materail : Пвц Облик : Плоштадот Големина : 48*48cm Отс

Ве молиме прочитајте ги производ деталиАко не,ние ќе брод на стоките според нашите производи на залиха.

2 кутии : голема површина или подолго од 1 години (additonal праќање 1 шишиња на 10 ML искоренување решение) Ефект

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

Барање : 1 Споделување на нашиот производ линк на било која од вашиот социјален СТАН.Ние гарантираме ние

Возрасен и дете Алуминиум Двојна глава Стетоскоп Двојна Главата Chestpiece им овозможува на корисниците да

сликата Подолу : Оваа голема нокти е болен многу Сериозна,таа завој Кинеска Медицина два пати,а потоа бо

Косата Straightener Опис : Косата Straightener Карактеристики : Греење до, на апаратот исклучете мора да биде на "ИСК

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира Спречување и поправка

Спецификација : Состојба : 100% нов објектПредмет Тип : Половината Shaper ПојасМатеријал : 88% најлон,полиурета

1 100% сосема нов и висок квалитет2 Те направи домот убавина, без разлика што се одење или стоење3...

Големина L21.5 cm x 14cm x 2cm(L*W*L)Нето Тежат : 100gКарактеристики : 1 Изработени од високо квалитетен не ' рѓосувачк

Употреба : Ортопедски, Хирургија.Употреба : .се користи за рака, нога пакет ,и животните се врзуваат нагор

Спецификација : Точка име : Прст пенкалата се Применуваат за : Interphalangeal заеднички продолжување дисфункци

Плаќање : 1 (максимална осветленост продолжува повеќе од 12ч работно време)Чипот што се инсталирани во уп

Опис : Функција : 76% poliamida, 24% elastodiene влакнаУживаат во нежни, стабилен, интимни стомак поддршка по вашето бе

Употреба : Ортопедски, Хирургија.Употреба : .се користи за рака, нога пакет ,и животните се врзуваат нагор

Протези & Поддржува ,Висок Квалитет Lumbar Подготвуваат Lumbar Orthosis Врвен Квалитет Од 10 Години искуство во про

Унисекс стил.Наплата : 1 Ако се имаат било каков проблем со нашите производи или услуги, ве молиме слобод

Scroll