Новак
Нови Пристигне Aestheticism Класичен Стил За Печатење Памук, Лен Перница Покрие Фрли Перница Троседот Перница Cojines

Нови Пристигне Aestheticism Класичен Стил За Печатење Памук, Лен Перница Покрие Фрли Перница Троседот Перница Cojines

Достапност: Залиха
DEN 187.00
DEN 239.52


Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контактирајте со нас во времето ние ќе ви даде бесплатен превозот,и изберете побрзо се Изразат за што ви благодарам.
Перница случај се опише како што е подолу :
Материјал : 100% природни нови Памук, Лен Ткаенини
Големина Приближно : 45см * 45см (18 инчен * 18 инчи)
Сите перници се рачно изработени, не може да биде 1-2cm отстапување постои,се надевам, ќе може да се разбере.
Ние не се осмелувам да ветување цена на производот е најниската цена,
но, ние може да вети иста цена и со најдобар квалитет
Назад на Перница Опфаќа : Обична Боја без печатени слика
Отвори : Zip
Ова е САМО перница Покрие без да вметнете Една Страна Печатење Перница Покрива
[Производи Печатење] Перница поклопецот е еден двострано печатење, на задната страна е чиста коноп боја
Answer : ___________________________ Note :
1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.
За Нега На Настава :
Ладно и нежни машина за миење
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува
Да се избегне продолжување на изложеност на сончева светлина

Параметрите на стоката

Големина:
450mm*450mm
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Сценско
Бренд Име:
КОКО КАНАЛ
Техника:
Ткаени
Материјал:
Лен / Памук
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
M0471
Стил:
Други

Подобро ви се допаѓа

Шарени Животни Перница Случај Елени Носорог Лав Коњ 43*43 CM Слон Мечка Мајмун Зајакот Оркестарот Home Office Ка

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитетБоја : Како на сликаМатеријал : Памук + ЛенГолем

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Ретро Беж Перница Покрие Круг Шарени Листови 43*43 CM Фолкобичај Фрли Перница Случај Дома Дневна Соба Отво

Универзална Мода Популарни Перница Покрие Прекрасна Црна Мачка 43*43cm Плоштадот Срамежлив Домот Kitty Pillowcas

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса На сликите кои се прикажани не се вистин

Објаснување : ( Перница случај Нема филер) ( Перница Имаат додатен) .2 во) ве Молиме да се мијат овие опфаќа

Сублимација Материјал Акварел Стил Симпатична Кутре Pillowcase Дома Dorm Соба Троседот Автомобил Декорација

Ние ќе се подготват вашите производи, веднаш по добивате вашата исплата и да ви даде следење на број по н

Може да се погледне за перница покрива која се чувствува мека и издржливи, плус трендовски стилови за да

Предната страна печатени, празно задната страна [Миење температурата] : под 40 ° C (помалку од 86 ° F) На тежи

За Нас По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана Ние нудиме на нашите клие

За да ги заштитите вашите интереси ,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема д

Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги , ве

Политика На ВраќањеНие гарантираме 100% задоволство.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банка

RhombПлетени Перница Покрие Гроздобер Nordico Кафе слонова коска Сива боја Бела Сина Перница Случај Мода 45см*

Моден Тропски Кактус Лаванда Перница Покрие Зелени Лисја Розева Роза Орхидеи 43*43cm ги Красат Домот Гради

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Нордиските Дом Канцеларија ги Красат Софа Кревет Автомобил Pillowcase Памук 17*17 Inch морска ѕвезда Дополнител

3(W) ИнчиНевидливи патент на дното на перница маскаМоделот е само на предната страна на страна , на грб е б

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Scroll