Новак
Новиот довод на Гориво Пумпа 105220-5960 За 6D102 6D95 Мотор PC200-5 Багер

Новиот довод на Гориво Пумпа 105220-5960 За 6D102 6D95 Мотор PC200-5 Багер

Достапност: Залиха
DEN 3532.32


Новиот довод на Гориво Пумпа 105220-5960 За 6 D102 6 D95 Мотор PC200-5 Багер
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис :
Спецификација :
Бренд : Нови Cid)
Дел број : 105220-5960 105220-5001
Дел име : довод на гориво пумпа
Примена :
одговара за БАГЕР PC200-5 PC200-6 6 D102 6 D95 Мотор
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по вашата исплата ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Параметрите на стоката

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
105220-7230
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
ПУМПА ЗА ГОРИВО
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex , DHL , или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
105220-5001
Производителот Дел Број:
105220-5960

Подобро ви се допаѓа

Генератор Brushless AVR MX321 Автоматски Регулатор на НапонТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИBrushless AVR MX321 уреди со покажувач на Т

Електромагнетниот 1756 ES12 SUC17 B2 S2 12 VWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Дел Броеви : 17 56 ES12 SUC17 B2 S2Напон : 12 VПримен

Ние, исто така, ја прифати плаќање од страна на P a y p l,T / T и Western Union.По добивањето на вашиот врати објектот,

Нови Турбополнач Турбо 2674 A215 7629315001 S 7629315001 S GT2556 SWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Тип : Турбо ПолначБренд : Н

GAVR 12 A 10 PCS / МНОГУОписGenenral AVRSAVRH / SAVRL PCB AVR BrushlessAVR20 AAVR15 AAVR12 AAVR8 AПроизвод Период на Гаранција : 1 година;Распо

Monalisa Jazzi спа Дисплеј панел замена M24 AНеколку парчиња се достапни во парк, бидејќи на стоп производствоКо

AVR Автоматски Регулатор на Напон за Генератор IG2600 220 V 50 HZWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianСпецификација : Примена

Една Оска Џојстик Лифт Контролер 78903 78903 H ЗаWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Дел # : 78903,78903 H Тип : Џојстик Опр

Сосема новзамена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнув

Ние ќе одговориме на вашите рок од 24 часа.TG950 Генератор Гориво Метар За ТИГАР ГенераторTG650 Генератор Гор

По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување.ИспоракаСо DHL / ФЕД

168 F Генератор Започнете Одвратна СобраниеGX160 Мотор Започнете Одвратна Собрание2 KW Генератор Започнете

Белешки : слободен фаза 220 V за Австралија,нов зеланд,Европа и така натаму две фаза 110 V ( 2x 110 V ) за НАС,Може

PX350 LIXi SE Целосно заменет KIPOR avr автоматски регулатор на напон за алтернаторСПЕЦИФИКАЦИЈА : Моќта & Уреди С

AVR AVC637 FОпис На Производот• Интегрирана circuitry за компактна големина, едноставност, висока сигурност.• И

7 дена евалуација и истражување зема поставени по добивањето на вашиот врати објектот.Ние нудиме висок

Scroll