Новак
МОТО ЈАГЛЕРОД КЕРАМИЧКИ СОПИРАЧКИ РАМПА Пред+Задни За BMW F 800 06-08 G 650 07-09 F 800 ГШ 2013 F800 06-13

МОТО ЈАГЛЕРОД КЕРАМИЧКИ СОПИРАЧКИ РАМПА Пред+Задни За BMW F 800 06-08 G 650 07-09 F 800 ГШ 2013 F800 06-13

Достапност: Залиха
DEN 845.00
DEN 1142.40


За
BMW
F 800 S / ST (2006-2008)
G 650 Xchallenge 2007-2009
F 800 ГШ 2013
F800 2006-2009
F800 Р 2009-2013
F800 Р Крис Pfeiffer Издание 2009-2011
F800 ST Trouring 2010-2012 година
F800 ST Целосна Обтекател 2006-2012
F800 S Половина Обтекател 2006-2010
F800 Р Крис Pfeiffer Издание 2009-2011

Параметрите на стоката

Материјал Тип:
КЕРАМИЧКИ & МЕТАЛ
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
8cm
Специјални Функции:
диск кочница подлога
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Должина:
15cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Дијаметар:
18cm

Подобро ви се допаѓа

Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за сло

Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размен

* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантиран

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажн

НИ 3.5 / парче НАС 3.19 / пар НИ 16.53 / пар НИ 9.79 / парче НАС 13.89 / парче НАС 6.99 / пар НИ 4.49 / пар НИ 2.27 / парче

Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис усп

ПРЕД накладките за ЈАМАХА RT180 XT350 YTZ250 XT225 TTR225 3 BNW00450100Спецификација : Производи како што е прикажано RT180 19971

Ако планирате да ни даде неутрален / негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што

Карактеристики : Направени Од Високо Квалитетна Палка АлуминиумСтандард Широк Лост Ножот Со Измазнети

9604 FXL250 СТЕПЕН MD26 9496 FXLR 250 РМ / R3 N 91 FXLR 250 BAJA MK2 MD22 FXR 250 Y / 3 0003 FXR 250 3 / S 0305 FXR 250 III Y / 3 BAJA 0003 FXR 300 R 10 10 FNX4 СОКОЛ 0205 FXR

Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга, како е можно поскоро.Ако сте задоволни со купување и нашат

Карактеристики : Направени Од Високо Квалитетна Палка АлуминиумСтандард Широк Лост Ножот Со Измазнети

Не двоумете се да ни email ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.сината надвор од акциите ,им

2 : ќе се организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени, Па ве молиме да се потврди и да

Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Завртки дупка : 5 Материјал : 420 нерѓосувачки челик Висо

Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : 420 нерѓосувачки челик Високо Квалитетен ма

Scroll