Новак
За ХОНДА SPIRIOR 2014-2015 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Кул Лента Светлина Оптички Влакна Бенд

За ХОНДА SPIRIOR 2014-2015 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Кул Лента Светлина

Достапност: Залиха
DEN 1028.00
DEN 1370.88

Благи
3. Најчесто се користи светла. Заеднички бои
1. кутија адреса 3) трошоците на оддалечените области се ослободени , регистрирана адреса во оддалечена област во DHL / ups-от веб-сајт, тоа ќе ве чини ни на дополнителни $ 30 . Повратни информации за Задоволување на клиенти е наша примарна цел. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 повратни информации.
Предметите вклучуваат :
1) 4 метри влакна бенд ( Поделен на 4 секции, ако сакате 4meters заедно без сечење, мора да се каже и за нас )
2) LED светла
3) Некои мали додатоци
За ХОНДА SPIRIOR 2014-2015 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Кул Лента Светлина Оптички Влакна Бенд За плаќање : не прифаќаме aliexpress зачувам плаќање преку најпопуларните. 5) Централниот полесно земјата, африкански земји , ве Молиме изберете ARAMEX испорака начин. Осветленоста јасно
4.
Предмети Информации
Име : Автомобил Внатрешни Работи Амбиентниот Лента На Светлина ( Безжичен )
Материјал : оптички влакна & LED светло
Големина на : 1 метар долг x 4 Парчиња
Напојување : Автомобил 12 V DC Моќност во ( Можете да го контролирате со оригинални Автомобил светлина switch )
Количина : 4 парчиња ( Ако сакате повеќе подолго или повеќе Светилка за да се светли , само зборува за нас )
За ХОНДА SPIRIOR 2014-2015
За ХОНДА SPIRIOR 2014-2015 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Кул Лента Светлина Оптички Влакна Бенд
За ХОНДА SPIRIOR 2014-2015 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Кул Лента Светлина Оптички Влакна Бенд
PS : За Боја на Осветлувањето (5~1. Прав пурпурна . 6) Саудиска арабија клиентите треба да се покаже копија / приемник id измама на владата на царинската управа. Благи
2.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Розова
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
амбиентална светлина, панел осветлување, внатрешни работи светлина
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Тип На Објект:
Ден Светлина
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
Boqueron
Име На Модел:
влакна бенд
Материјал Тип:
влакна
Автомобил Производител:
Хонда
Работа:
12V DC автомобил Моќ
Функција:
Ентериерно уредување
Хонда Модел:
SPIRIOR
Леќа:
Не Се Вклучени
Led Чип Производител:
Nichia
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
бенд
Година:
2016 година
Тип На Објект:
Ленти

Подобро ви се допаѓа

2 во 1 LED Светло е 2018 нов дизајн.0 L V6 2005 година За porsche Cayenne 955 Затворени OffRoad Возило 20022010 Cayenne Затворени OffRoad В

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Тоа звучи лошо, но навистина не е премногу тешко.Пр oduct Б oxДраги пријатели, добредојдовте на нашата прода

За BMW E60 E61 520i 525 I 530 I 540 I 545 I 550 I М5 20032007 Година Халоген светлата Ултра светла осветлување КОЧАН led ангел очи

Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни понудат позитивни повратни информации,и ние ќе ви

Надградите вашиот возило со racing изглед Тоа е лесно да се инсталира.Авто Главата светлина4...

Висок Квалитет на Автомобил Магла Светло за Магла Светилка За "ФОЛКСВАГЕН" Поло Vento 2010 2011 2012 2013 2014 Состој

2 : Објект се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната или e Packet;Стигнат до најголемиот број на зем

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : .Дење Работи Светлина.2.Пакет се Вклучени : Еден пар за

Светла бела SMD LED светилкиШирок аголСо heatsinkМоже да се користи за автомобил внатрешни светла, денот работ

2x146mm+2x131mm 5050 42 SMD RGB LED Очи Ангел на Светлината Светла со Ореол Прстен Далечински Управувач за Полнење за BMW

започнетекрајотLED дневните светилка е нов тип на зелени електрична извор на светлина, целата светлина з

99 обвинет од страна пост услуга, ETA нормално помеѓу 810 работни денови со полно онлајн следење во прилог, т

Ако у сакате да го купи производот, но не постои превозот на располагање на нашиот земја, pls ни кажете, ни

Ние исто така, обезбеди точни информацииза нашите производи, навремена комуникација и разумен и фер цен

Опис на производот : Соларни морон ranger светилка е нов тип на автомобил осветлување производи, производо

MZORANGE Задниот Браник Рефлектор Светлина За Мицубиши Pajero Shogun Спорт или Предизвикувач 20002008 Г Задните Опаш

Се КРИЕШЕ,2011~2016 година,Автомобил Стајлинг за Сиена Светлата,Cruiser,RAV4,camry,Hiace,сиена,yaris,Такома,Сиена главата

2011~2013 е корола магла светлина,Слободен брод!Е корола светлата,camry,Hiace,тундра,сиена,yaris;е корола ден светил

92 полу круг прстени 106 MM 36 4.15 WВе молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил светла е исто како слика.33 W

2017 Нови 2бр 4.4 инчи 18 W Кри чипови 800 LM Автомобил LED Светлата Сијалица Работа светлина ATV теренски камион бр

Контакт со нас на : Pls се чувствуваат слободни да контакт од порака, така што може да се надоврзе.Ниска по

Bixenon проектор леќа фарови за Порше 997 Фарови 20052009 со LED Линија светлина Црна Домување.Фарови за 911 carrera 200520

Работна Ефикасност : >90% Дури и подолго од другите производи на пазарот.автомобилот компјутер испрати по

H11 порта се поврзете со оригинални H11 магла светилка порта!3.Супер Светло 1600 LM 24 W 6000 K LED светло водич магла

Производ функција : Неговите предности се како што следува : А, автентични, посебен автомобил H11 порта се

Scroll