Новак
Кристал Злато Мир Dove Ѓердан Јака Деверуша Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Синџир На Среќа Krama Круг Pendant Ѓердан За Девојки

Кристал Злато Мир Dove Ѓердан Јака Деверуша Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Синџир На Среќа Krama Круг Pendant Ѓердан За Девојки

Достапност: Залиха
DEN 157.00
DEN 192.00


dianxiaobao_1

Параметрите на стоката

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Pendant Големина:
како Слика
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ETCAVCE
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
CP00364
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Материјал:
Бакар
is_customized:
yes
Синџир должина:
38+5cm
MOQ:
1pcs
Стил:
Тренди,Класичен,Романтични,Симпатична,Панк,Boho
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
ѓердан жени:
Мир Птица Pendant Ѓердани
птица ѓердан:
pendant ѓердан

Подобро ви се допаѓа

Ви благодариме! : )ЗА НАСНашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи"...

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

големина : 2.4*4.0 cmтежина : 20 gматеријал : бакар легураМоден аниме Наруто ѓердан Itachi Uchiha Sasuke Mangekyou Sharingan pendant

Превозот и предавањеБесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата email или можете да

Ви благодариме! Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена Превозот ме

Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни н

Олово, кадмиум и никел слободни Симулирани Сафир,Ruby,Тиркизна,смарагд Обоени Направени со беспрекорна А

2140886578237649 кучиња парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната Ние ќе се обидем

Посакуваме пријатно купување!Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.Превозо

Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака ние ќе ви одговори

5 инчи во мерењето Неколку цел за обработка на време, ќе бидат 4 да 5 работни дена.Ве молиме проверете со в

Детали за производот : 1)Грб зборови се врежани 2)Материјал : Вистински Злато Позлата;Nickle&Доведе Слободни.

1)ве Молиме контактирајте не преку порака,email или трговија менаџер, ако имате било какви други барања2)Ак

производ деталиЗа Производи Квалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од с

Scroll