Новак
eOsuns CCFL ангел око led дневни работи светлина светилки drl + Магла Светлина + Проектор Објектив за chevrolet captiva 2008-2010

eOsuns CCFL ангел око led дневни работи светлина светилки drl + Магла Светлина + Проектор Објектив за chevrolet captiva 2008-2010

Достапност: Залиха
DEN 4104.00
DEN 4319.52


БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Параметрите на стоката

Wattage:
version 3, version 4, version 2, version 1
Тип На Објект:
Ден Светлина
Captiva Спорт-Година:
2010,2008,2009
Chevrolet Модел:
Captiva Спорт
Бренд Име:
smRKE
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
Автомобил модел:
за chevrolet captiva 2008-10
Леќа:
Вклучени
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Тип На Објект:
Дење Работи Светла

Подобро ви се допаѓа

2 во 1 LED Светло е 2018 нов дизајн.0 L V6 2005 година За porsche Cayenne 955 Затворени OffRoad Возило 20022010 Cayenne Затворени OffRoad В

Опис на производот : Соларни морон ranger светилка е нов тип на автомобил осветлување производи, производо

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : .Дење Работи Светлина.2.Пакет се Вклучени : Еден пар за

2011~2013 е корола магла светлина,Слободен брод!Е корола светлата,camry,Hiace,тундра,сиена,yaris;е корола ден светил

H11 порта се поврзете со оригинални H11 магла светилка порта!3.Супер Светло 1600 LM 24 W 6000 K LED светло водич магла

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Modeles Одговара : "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 19982005 Hayon "ФОЛКСВАГЕН" Буба 20062010 "ФОЛКСВАГЕН" Lupo 19992006 "ФОЛКСВАГЕН" Поло 20

Ве молиме да ни остават 24 бизнис часа за да се одговори на вашата епошта на загриженост Но ќе мора да пла

2017 Нови 2бр 4.4 инчи 18 W Кри чипови 800 LM Автомобил LED Светлата Сијалица Работа светлина ATV теренски камион бр

Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета Вие не тре

Производ функција : Неговите предности се како што следува : А, автентични, посебен автомобил H11 порта се

За BMW E60 E61 520i 525 I 530 I 540 I 545 I 550 I М5 20032007 Година Халоген светлата Ултра светла осветлување КОЧАН led ангел очи

Ако у сакате да го купи производот, но не постои превозот на располагање на нашиот земја, pls ни кажете, ни

· Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуд

Висок Квалитет на Автомобил Магла Светло за Магла Светилка За "ФОЛКСВАГЕН" Поло Vento 2010 2011 2012 2013 2014 Состој

Светла бела SMD LED светилкиШирок аголСо heatsinkМоже да се користи за автомобил внатрешни светла, денот работ

Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни понудат позитивни повратни информации,и ние ќе ви

Извори на светло : 6pieces Gen III*1 Watt Led4 Моќност : 6 W3 Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми...

Благи3 Најчесто се користи светла Заеднички бои1 кутија адреса 3) трошоците на оддалечените области се о

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Ние тест секој производ пред да оди надвор нашата врата Карактеристики : Направени со висок квалитет 3Emit

99 обвинет од страна пост услуга, ETA нормално помеѓу 810 работни денови со полно онлајн следење во прилог, т

92 полу круг прстени 106 MM 36 4.15 WВе молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил светла е исто како слика.33 W

започнетекрајотLED дневните светилка е нов тип на зелени електрична извор на светлина, целата светлина з

Работна Ефикасност : >90% Дури и подолго од другите производи на пазарот.автомобилот компјутер испрати по

Scroll