Новак
15PCS / set 20mm природни fluorite кристал shperes кристал исцелување топки

15PCS / set 20mm природни fluorite кристал shperes кристал исцелување топки

Достапност: Залиха
DEN 2063.04

Основни Детали : Материјал : природни flourite кристал камен Техника : Полиран Стил : Фенг Шуи се Користи : Свадба Декорација & Подарок Тема : Регионална Функција : Кина Бренд Име : Ying Лаи Накит Број на Модел : 0000 употреба : дома декорација Предмет : природни flourite кристална топка Боја : жолта тежина : 280-350g szie : 20mm Внимание : Големина може да биде мала неточноста поради различни количества на производи, или рака мерење, ви благодариме за разбирањето!
Ви благодариме за вашиот предлог.
Ве молиме љубезно ве молиме да остави добар фидбек до нас, доколку ви се допаѓа нашата предмети.
Ние гарантираме вашето 100% задоволство со нашите примероци и услуга.
Ако не сте задоволни со објектот по приемот, ве молиме бидете сигурни да се јавите ни се на прво место!
Ние нудиме целосна или делумна наплата која зависи од индивидуалната ситуација, во секое време, бидејќи ќе добиете вашите предмети.
Ако сакате да нарачате нешто,ве молиме да ни кажете на вашите спецификација во детали.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви се исполнат очекувањата.
На сликата е точно оној што ќе ја добие.
Сите слики биле направени во дневна светлина.Ве молиме слободно контактирајте со нас за решавање на сите прашања може да бидат пред да замине повратни информации.
Задоволството на клиентите е нашиот компанијата цел.

Параметрите на стоката

Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
0000
is_customized:
Yes
Повод:
Наставниците Ден
Број на Компјутери:
1pc
Материјал:
Кристално

Подобро ви се допаѓа

Answer : ___________________________ Note : оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација Ако треба да се плати царинск

Децата пролет отскокнување на топката бебе туш услуги 1от роденден на сувенири крштевањето подарокмате

Нови Персоналните Bowknot Свадба Торта Серверот Подарок Сет Торта Серверот Нож во Собата со Кристал за Сва

Карактеристики : Полнети & Кадифен Предмет Тип : Животни Возраст Опсег : 012 Месеци Пол : Унисекс Материјал

Бела tealight е вклучена Ве молиме ни email пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(15pcs / Многу)+Гроздобер Скелет Копче Шише Настроената Свадба Фаворизира&Булчински Туш

Pls NOTEING ова е висока од Нерѓосувачки Челик и се добри за Свадба или на Партијата Услуги По купувањето pls и

Опис На ПроизводотМатеријал : АлуминиумскиТежина : 80grams / ПарчеДетални информацииЗа превозотСите предм

Ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас да се реши првКупувачот кои сакаат спорот и лоши ко

имеПриродниот Сон Аметист Кварцен Кристал Пирамида Исцелување КинаМатеријалКРИСТАЛНОТежина4852gДолжин

имеПриродни labradorite Кварцен Кристал Пирамида Исцелување МадагаскарМатеријалКРИСТАЛНОТежина224240gДолжин

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(15pcs / Многу)+Прегратки & Бакнежи од Гдин & Гѓа Хром XO Шише Настроената Единствена Парти

Трговија на големо 150pcs / многу Свадба декорација антички сребрен Antiqued Птица Место за Држачот на љубовта

идеите се бескрајни!Јас ќе го додадете на вашите информации Но не може само да напишете на англиски јази

Ве молиме контактирајте со нас ПРЕД понудата на предмети Купувачот мора да контактирате со реден број,

Карактеристики и факти : •Дворци слон е handsomely детални и направена од смола со античкислонова коска завр

Scroll