Новак
Силиконски Торта Мувла Цвет Граница Декорација Чипка Мувла Фондан Калапи Колачи Декоративна Чипка Подлога Торта Декорирање Алатки За Печење Мат

Силиконски Торта Мувла Цвет Граница Декорација Чипка Мувла Фондан Калапи Колачи Декоративна Чипка Подлога Торта Декорирање Алатки

Достапност: Залиха
DEN 287.52


Правоаголникот Силикони Торта Декорирање Чипка Мат Moldes Де Silicona Цвет Шема Безбедно Материјал 100% храна одделение силиконски Флексибилни,трајни и обновливи Создаде неверојатни торта laces брзо, Лесно се користи и за чистење на Боја : Црвена Роза Големина 39.5*16.5 cm

Параметрите на стоката

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
CT4007
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
is_customized:
Yes
боја:
црвена роза
Mateirial:
храна одделение силиконски
Обликот:
правоаголник

Подобро ви се допаѓа

* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават как

За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации

Цртан филм Магично Стапче Епоксидна Силиконски Калап Транспарентен Месечината Морнар Месечината Cardcapto

S S W S SНаправи вкусна десерт треба добар помошникD I Y Украсување Алатки & Печење Калапи за заштита на Живо

Име на производ : Тост мувлаСпецификација : 26*10.8*6.8 cmКапацитет : околу 1.3 LНето тежина : 160g 1 Направен од вис

Превозот* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, о

Риба Силиконски Калап Тропска Риба во Облик на Шеќер Паста Фондан Торта Мувла Cupcake Печење Moldes Де Silicona То

Ако неисправни, функционираат или деловиисчезнати предмети се веќе не е достапна на, за враќање на сред

Повратни информации Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница! : ).8 cmНие, ист

1 cm тежина : 59g Боја : розова Пакување : OPP вреќа Материјал : 100% Храна Одделение Силиконски 1 Ако сакате да го

НДК Чевли Силиконски Калап Фондан Шеќерот Ставете Високи потпетици Мувла Cupcake Декорација Moldes Де Silicona То

Бесплатен Превозот 3 D Силикони Зголеми Цвет Форма за Печење Калап За Фондан Мус Торта Леб Чоколадни Бон

2016 година Најновите Strelitzia Reginae Фондан Цвет Калапи DIY Колаче Машина Сет за Печење Тесто и Алатки Торта Дек

Fuchsia Цвет Форма Чоколадно Колаче Секачи Бонбони Бисквит Желе Печење Алатка Фондан Торта Нерѓосувачки Ч

Ние ја напушти 5 ѕвезди на нашите клиенти во секое време3.Ние обезбедуваме бесплатен превозот : Кина Пост

Scroll