Новак
За Huawei MediaPad T3 7.0 СТП Кожа Случај Покрие Тенок Shockproof Таблет КОМПЈУТЕР Fundas Чест Игра Рампа 2 7 инчен Заштитна Застане на Кожата

За Huawei MediaPad T3 7.0 СТП Кожа Случај Покрие Тенок Shockproof Таблет КОМПЈУТЕР Fundas Чест Игра Рампа 2 7 инчен Заштитна

Достапност: Залиха
DEN 480.00
DEN 571.20

Се надевам дека се разбере спор ќе ја направи нашата продавница во лоша состојба, и тоа ќе не се добри за решавање на вашиот проблем. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние ќе работиме за вас да го решат вашиот проблем во рамките на 24hours кога се прима вашата порака. 6, ако вашиот превозот адреса припаѓа на DHL/Федекс оддалечена област. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску , ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно . Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака .,Ltd
Посакуваме да имате пријатен шопинг!!!
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Продажба на поени :
1.
За враќање 1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .0 СТП Кожа Случај Покрие Тенок Shockproof Таблет КОМПЈУТЕР Fundas Чест Игра Рампа 2 7 инчен Заштитна Застане на Кожата
Добредојдовте на Шенжен Alido Co. 100% сосема нов
Повеќе детали слики :
Ве молиме имајте предвид дека овој случај не е одговара за 3 G верзија T3 7. За било какви причини, не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена. ( Ние го прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. ние ќе задолжен за 35 ДОЛАРИ далечински такса.Инаку ќе го промени тоа да Хонгконг пост.ако вашиот не се задоволни со купувањето( контактирајте со нас брзо ) , ве молиме да добиете на нашата( на продавачот )се врати адреса ( користење на редовна поштенска услуга&ни ги испратите на следење на број ) и напишете" подарок "на deliveery детали испратите објекти. Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.

Параметрите на стоката

Стил:
Моден
Ширина:
0cm
Должина:
0cm
Материјал:
PU
Бренд Име:
PAISE
Пакет:
No
Број На Модел На:
за Huawei MediaPad T3 7.0 wifi верзија
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Модел Компатибилност:
за Huawei MediaPad T3 7.0 wifi верзија
Апликацијата Лаптоп Големина:
7
Функција:
Shockproof,Анти-Прашина
Компатибилен Бренд:
За Huawei
Шаблон Тип:
Custer
Функција:
анти-прашина/Ултра-тенок/Shockproof
Функција:
нечистотија-отпорни/Shockproof
боја:
Како што сликите покажуваат
Големина:
7 inch
Материјал:
стп кожа случај
Тип:
Мода/Неврзан/Ретро
Пакет:
OPP вреќа
Модел Компатибилност:
за Huawei MediaPad T3 7.0 wifi верзија
модел компатибилност 1:
за Huawei чест игра Рампа 2 wifi верзија
кодот:
Chaoyue

Подобро ви се допаѓа

Ви благодариме за соработката Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуг

Пријателски потсетник1 Тоа одговара за УНИВЕРЗАЛНА Таблети со ДИМЕНЗИИ : должина од 1521cm ПОКРАЈ ширина 814

Луксузна Случај за Новиот i Pad 9.7" 2017 Флип СТП Кожа Smart Cover Таблета Стојат Случај за Новиот i Pad 9.7 Инчен 2017 Мо

За Apple i Pad Про 9.7 Случај Хибрид Три Слој Тешки Оклопи Силикони Случај за i Pad Про 9.7 Таблет КОМПЈУТЕР Стојат

ВНИМАНИЕ : 1 Три задржани камера дупки, кои може да не може да се вклопи совршено 2 Погоден за сите 7 инчен

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор ИЛИ, можете да изберете д

На таблет компјутер посебна поддршка лагер за завиткување групи, може да го поддржи, погодно сметководс

Од тука, може да бидете сигурни дека вашиот пакет е испратена на време и ние ќе ја додадете на следење на

Ултратенок Bluetooth Тастатура случај за 9.7 инчен teclast x98 плус ii 64gb таблет компјутер за teclast x98 плус ii 64gb тастат

Материјал : СТП кожа.Компатибилен за Samsung Galaxy Tab 4 (7 Инчен) Таблета СМT230 СМT231 Ултратенок и стилски дизајн.З

Описи : * Comapatible за Леново Јога Табот 3 10 X50 X50 L X50 M X50 F YT3X50 F YT3X50 M Таблета * Материјал : Направен од TPU * Боја : К

За Apple i Pad Про 9.7" Таблет Покрие СТП Кожа Стојат Случај Мода Smart Покритие за i Pad Про 9.7 Инчен Целосна Заштит

Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови.*Ве молиме известете бојата кога ќе го поста

Описи : * Comapatible за Леново Јога Табот 3 10 X50 X50 L X50 M X50 F YT3X50 F YT3X50 M Таблета * Материјал : Направен од TPU * Боја : К

ВНИМАНИЕ : 1 Три задржани камера дупки, кои може да не може да се вклопи совршено 2 Погоден за сите 7 инчен

ВНИМАНИЕ : 1 Три задржани камера дупки, кои може да не може да се вклопи совршено 2 Погоден за сите 7 инчен

Scroll