Новак
Бесплатен превозот ! Автомобил стил LED КРИЕШЕ Рио LED фарови Главата Светилка случај за ФОЛКСВАГЕН Passat план за 2011-2015 Bi-Xenon Леќа ниска зрак

Бесплатен превозот ! Автомобил стил LED КРИЕШЕ Рио LED фарови Главата Светилка случај за ФОЛКСВАГЕН Passat план за 2011-2015

Достапност: Залиха
DEN 27269.00
DEN 28704.00


Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "Фолксваген" Passat LED Дневни Работи Светло за Магла Светилка Автомобилската светилки drl Додатоци Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за Контрола на дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми. Ние ја цениме вашата поддршка и Информации : Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начин tem Функција, Посебни Барања, итн. По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин. Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата. Кога ќе не't знае како да го искористи тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош. Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации Благодарение толку многу за вашата цел!

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
3000K Златни, 4300K Бела Жолта, 6000K Ладна Бела, 8000K Бела Сина
Леќа:
Вклучени
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Име На Модел:
Фолксваген
Lumens:
2800lm
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Извор На Светлина:
Ксенон
Тип На Сијалица:
Фолксваген
Напон:
12V
Ксенон Светлина Тип:
Еден Xenon Светлина
Автомобил модел:
Фолксваген Passat
Година:
План за 2011-2015
Специјални Функции:
Осветлување
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Фарови
Објектот Дијаметар:
70inch
Објектот Тежина:
9kg

Подобро ви се допаѓа

2017 Нови 2бр 4.4 инчи 18 W Кри чипови 800 LM Автомобил LED Светлата Сијалица Работа светлина ATV теренски камион бр

4) Бразил, руски клиенти ве молиме изберете ems, така што тоа може да поминат низ царинска побрзо...

2011~2013 е корола магла светлина,Слободен брод!Е корола светлата,camry,Hiace,тундра,сиена,yaris;е корола ден светил

Контакт со нас на : Pls се чувствуваат слободни да контакт од порака, така што може да се надоврзе.Ниска по

Благи3 Најчесто се користи светла Заеднички бои1 кутија адреса 3) трошоците на оддалечените области се о

Ние тест секој производ пред да оди надвор нашата врата Карактеристики : Направени со висок квалитет 3Emit

· Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуд

Бидејќи овие Halos имаат целосно различни жици темперамент, електричниот систем на возилото е непроменет

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

· Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуд

Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни понудат позитивни повратни информации,и ние ќе ви

База : T10 W5 W 194 501 Светлина Чип : Ултра светла 5630 SMDLED Количина : 10Оперативен Напон : 12 VВкупна должина : 35Супе

БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Тоа звучи лошо, но навистина не е премногу тешко.Пр oduct Б oxДраги пријатели, добредојдовте на нашата прода

И тоа може да се обезбеди многу повеќе спаси возна состојба Состојба : Нова(само треба да го замени вашио

За BMW E60 E61 520i 525 I 530 I 540 I 545 I 550 I М5 20032007 Година Халоген светлата Ултра светла осветлување КОЧАН led ангел очи

Производ функција : Неговите предности се како што следува : А, автентични, посебен автомобил...

92 полу круг прстени 106 MM 36 4.15 WВе молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил светла е исто како слика.33 W

Се КРИЕШЕ,2005~2009 година,Автомобил Стајлинг за Reiz Светлата,Cruiser,RAV4,camry,Hiace,сиена,yaris,Такома,Reiz главата свети

Lamadaled далечински црвени, сини led полицијата возило strobe светла автомобилот флеш предупредување решеткат

започнетекрајотLED дневните светилка е нов тип на зелени електрична извор на светлина, целата светлина з

Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.И, ве молиме проверете со вашиот земјата цари

MZORANGE Задниот Браник Рефлектор Светлина За Мицубиши Pajero Shogun Спорт или Предизвикувач 20002008 Г...

Висок Квалитет На Задните Светилка Опашка СветлинаЗа "ФОЛКСВАГЕН" T5 Multivan Транспортерот 20032009Информации

Scroll