Новак
LED Задни Опашка Магла Светилка За Toyota Land Cruiser 200 Додатоци FJ200 2008-2013

LED Задни Опашка Магла Светилка За Toyota Land Cruiser 200 Додатоци FJ200 2008-2013

Достапност: Залиха
DEN 2304.00


НОВИ LED Задни Опашка Магла Светилка За Toyota Land Cruiser 200 Додатоци FJ200 2008-2013
Детали Производи Информации :
1, За Toyota Land Cruiser 200 2008-2015,ве Молиме да го потврдите може да се вклопи во вашиот автомобил пред да го купат.
2,ОЕМ дизајн , Висок квалитет
3,Лесно Монтирање . Можете да DIY тоа
4. 2 парчиња/ЦТН
5,го Прави вашиот автомобил повеќе убави .
Детали Слики

Параметрите на стоката

Бренд Име:
Chuang Xiang
Година:
2010+
Објектот Дијаметар:
2inch
Специјални Функции:
Декорација
Материјал Тип:
ABS
Лер Зрак Тип:
LED
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Автомобил модел:
toyota Land Cruiser 200
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
2kg
Тип На Објект:
Светла За Магла
Име На Модел:
fj200
Wattage:
9
Автомобил Производител:
Тојота

Подобро ви се допаѓа

Restyled појавата со повисоки перформанси осветлување излез Во спротивно, нема да биде гаранција против пр

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од

започнете напон : 23 KV Lumens : 3600lm~4500lm (На Lumens е поврзана со температура на бојата, боја температура е повисок

ИмеВредностИме на производ 4 D Автомобил логотоГолемина14.5cmx7.2cmУпотребаавтомобил предЖивотен век3000050000ho

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Nebel Lampe за TOYOTA YARIS HATCHBACK VITZ 2006~2008 Брзо и лесно монтирањ

Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас Ние ќе ви испратиме кога

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Напојува со автомобил запалка приклучок.2 m запалка приклучок за кабелот за напојување Ако не сте задово

Опис : 2 парчиња (пар) на 12 W висока моќност SMD LED 9006 HB4 светилка сијалицата + Грешка Слободни Оптоварување О

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Тоа е совршен за addon декорација и користење како Дење Работи / Возе

Ако имате било какви други превозот барање, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе кол

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Чашата е од NEG Возилото Апликација За "Фолксваген" Suran 2010 2011 2012 2013 2014 Пакет Содржина : 4 парчиња CCFL Прстени 2

Или не, ве молам, точно пред исплата Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како екако е можно, с

Tcart 2 парчиња 8w Бели+Жолта Флексибилни Светла Дење Светилка во Дресот на кристал Ангел Око светилки drl Де

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

Продавачот ВетувањеE ASY ПРЕВОЗОТ Обично, хонг конг ПОСТ Воздух Пошта е претпочитаат превозот начин, зато

1 Усвојување на Високомоќ, висока осветленост САД се увезуваат LED монистра,што е доволно да предизвика д

Моќност : 60 W Напон : 1030 V DC Прозрачна флукс : 4000 Водоотпорен стапка : IP67 Боја температура : 6000 K Домување clor :

1 Пар Килибар Пред LED Пак Сигнал Светлина За 20072017 Jeep Wrangler JK JKU Индикатор Ламбата Чадот ЛеќаLED Пак Сигнал Св

ee Mrke® Led Ангел Очи Светла за Магла светилки drl Дење Работи Светла за Полнење ТочноОдговара Магла Браник П

Бидејќи некои автомобили имаат патен компјутер и протокол,на пример : Европскиот и Американскиот модел

3 Inch 20 W Плоштадот LED Работа Светлина 12 V Место Светилка За 4x4 Теренски АТВ Камион Трактор Мотоцикл Возење

4x 3 LED Автомобил Полнење 12 V Сјај за Внатрешни Декоративни 4in1 Атмосфера Сина Светлина СветилкаДраги приј

Ако не можете да знаете дали вашата адреса за е Оддалечена област или не е , ве молиме да бидат слободни д

Scroll